ماجرای قهر سرمربی تیم ملی کشتی چیست؟

تدوین طرحی جدید برای چرخه انتخابی تیم ملی بعد از تعویق المپیک توکیو، اختلاف نظرهایی را در فدراسیون کشتی در پی داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرضا دبیر در نشست خبری روز شنبه خود اعلام کرد که چرخه انتخابی جدیدی برای معرفی نفرات اعزامی به المپیک تدوین شده و به زودی با حضور سرمربیان تیم های ملی نهایی و ابلاغ می شود. موردی که رییس فدراسیون کشتی روی آن تاکید داشت، محک خوردن همه کشتی گیران در انتخابی بود و او حتی از حسن یزدانی هم نام برد که نباید بدون انتخابی به المپیک برود.


روز گذشته جلسه ای با حضور غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در همین رابطه برگزار شد؛ نشستی که به خاطر اختلاف نظر محمدی با طرحی که مسئولان انستیتوی کشتی تدوین کرده اند، با ترک جلسه از سوی او مواجه شده است.


به نظر می رسد در طرح تدوین شده برای چرخه انتخابی تیم ملی کشتی در راه المپیک توکیو، دایره اختیارات سرمربیان کمتر شده و بیشتر این کشتی گیران هستند که باید خودشان را در مسابقات مختلف ثابت کنند.


محسن کاوه، مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد در واکنش به شایعه قهر غلام محمدی به میزان می گوید: «مسأله این است که همه چیز باید از مجرای مشخصی پیش برود. اینکه کشتی‌گیر بداند در چه صورتی شانس رسیدن به تیم ملی را دارد و ابهامات برای همه برطرف شود و مسیر مشخص باشد. موضوع خاصی نبود و فکر می‌کنم در آینده همه چیز به خوبی پیش برود.»


باید دید با توجه به اختلاف سلیقه های موجود درباره چرخه انتخابی تیم ملی که ممکن است در کشتی فرنگی هم به وجود بیاید، در نهایت فدراسیون چه زمانی برای نهایی کردن این چرخه به نتیجه خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:

لطف کرونا به قهرمان مصدوم کشتی روسیه

۶ سهمیه باقی مانده کشتی کجا به دست می آید؟

 

 

تگ ها


کشتی غلامرضا محمدی کشتی