ماجرای مبتلا شدن مدافع اسبق آرسنال به ویروس ایدز

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- انتقال امانوئل ابوئه، دفاع راست ساحل عاجی اسبق آرسنال و گالاتاسارای به تیمی قبرسی به دلیل غلظت خون غیرطبیعی این بازیکن متوقف شده و شایعات تایید نشده ای از احتمال ابتلای این بازیکن به ایدز حکایت دارد ......

به گزارش مدال به نقل از طرفداری - انتقال امانوئل ابوئه، دفاع راست ساحل عاجی اسبق آرسنال و گالاتاسارای به تیمی قبرسی به دلیل غلظت خون غیرطبیعی این بازیکن متوقف شده و شایعات تایید نشده ای از احتمال ابتلای این بازیکن به ایدز حکایت دارد.

به گزارش goal، ابوئه 34 ساله که دوران درخشانی را در آرسنال سپری کرد و پس از آن به گالاتاسارای رفت، سال 2016 به دلیل پرداخت نکردن بدهی یک میلیون یورویی به ایجنتش، به مدت یکسال از سوی فیفا محروم شد. او اما در مجارستان تمرینات انفرادی اش را ادامه داد و آمادگی بدنی اش را حفظ کرد و از مدتی پیش به دنبال تیم جدیدی می گشت. امانوئل در آستانه انتقال به تورک اوجاعی قبرس بود که نتایج آزمایش پزشکی، همه چیز را بر هم زد.

همزمان رسانه های ترکیه مدعی شدند که ابوئه به ویروس HIV (ایدز) مبتلا شده است. گرچه تیکین برینسی - دلالی که قرار بود این معامله را جوش بدهد - با رد این ادعا می گوید:

امانوئل با یک باشگاه قرارداد امضا کرد و مثل هر جای دیگری، برای گذراندن تست پزشکی عازم بیمارستان شد. نتایج این آزمایش حاکی از غلظت خون غیرطبیعی ابوئه بود. بنابراین، قرارداد رسمی منعقد نشد و ما امانوئل را برای انجام تست های پزشکی بیشتر، به انگلیس برگرداندیم. اینکه از الان بگوییم او ایدز دارد، اشتباه است. رسانه های ترکیه اشتباه می کنند. دو روز پیش، وضعیت ابوئه را شفاف اعلام کردم و گفتم که حتی اگر این - مبتلا بودن ابوئه به ویروس ایدز - حقیقت هم داشته باشد، نباید به این شکل رسانه ای شود.

گفتنی است ابوئه سال گذشته در مصاحبه با خبرنگاران علنا اعلام کرد که در طول بیش از یک سال دوری اش از میادین فوتبال، حتی به خودکشی هم فکر کرده است.

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال لیگ برتر فوتبال