ماجرای متمم قرارداد یورویی اسکوچیچ چیست؟

فدراسیون فوتبال درباره برخی موضوعات پیرامون قرارداد دراگان اسکوچیچ توضیح داد....

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته شایعاتی درباره پرداخت پول اسکوچیچ به صورت یورویی مطرح شد؛ در این خصوص گفته می شد به سرمربی تیم ملی گفته شده معادل ارزی پولش  را از فیفا به صورت یورو دریافت کند. این درحالی است که در گذشته عنوان شده بود قرارداد اسکوچیچ ریالی است.


حالا اما مساله دیگری مطرح شده؛ اینکه معادل ریالی ۲۰۰ هزار یورو باید به اسکوچیچ پرداخت شود اما به دلیل نوسانات زیاد قیمت ارز با سرمربی تیم ملی توافق شده تا بر اساس قیمت روز یورو در بانک مرکزی به سرمربی تیم ملی پول داده شود. از طرفی اگر نرم تورم بیشتر از ۳۵ درصد باشد، مبلغی در حدود ۲۰ درصد به قرارداد او نیز اضافه شود.


این مسائل اما با توضیح فدراسیون مواجه شده . علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال گفته است:« مطابق اعلام قبلی،قرارداد اسکوچیچ به شکل ریالی با فدراسیون به امضا رسیده است.بر این اساس،هرگونه اظهارنظر در باب قرارداد سرمربی تیم ملی خارج از چارچوب مطرح شده مورد تایید نیست.»


وی افزود:«با تاکید سرپرست محترم فدراسیون در بهمن ماه سال گذشته و پیش از عقد قرارداد اسکوچیچ با سرمربی تیم ملی، هیچ متمم قرارداد و یا تبصره ای برای تغییر این قرارداد به ارزی انجام نشده است.لذا طرح مباحثی جز این موضوع عاری از واقعیت است.»

تگ ها


تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ