ماجرای ملی‌پوش فوتسال که به قتل متهم شد

یکی از بستگان ملی پوش فوتسال که در سانحه رانندگی باعث فوت یک سرباز نیروی انتظامی شده می گوید این بازیکن مست نبوده و در حال حاضر با قید وثیقه آزاد است ......

یکی از بستگان ملی پوش فوتسال که در سانحه رانندگی باعث فوت یک سرباز نیروی انتظامی شده می گوید این بازیکن مست نبوده و در حال حاضر با قید وثیقه آزاد است.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، خبر سانحه رانندگی برای ملی پوش فوتسال بانوان و کشته شدن سرباز نیروی انتظامی در این سانحه در هفته ای که گذشت یکی از اخبار جنجالی منتشر شده در رسانه ها و همچنین فضای مجازی بود. خبری که از سوی یکی از شاهدان و همچنین خانواده مقتول نقل شد و در این بین، وجود ۴۳ درصد الکل در خون ملی پوش فوتسال بیش از همه جنجال ساز شده است.

یکی از بستگان این بازیکن بانوی فوتسال در گفت وگو با ایسنا، درباره این اتفاق توضیح داد.

* ابتدا درباره حادثه ای که اتفاق افتاده توضیح دهید.

این ماجرا به نیمه شعبان امسال مربوط می شود. این بازیکن در مسیر بازگشت به منزل بود که در اتوبان تصادف کرده است. متاسفانه یک سرباز نیروی انتظامی در یک بریدگی جلوی او می پیچد و بعد از تصادف، فوت می کند.

* او بعد از سانحه، در محل ماند؟

این دختر، یک جوان ۲۱ ساله است. شاید من هم با ۵۳ سال سن، نمی دانستم آن لحظه چه کار باید کنم. منزل او با محل سانحه پنجاه متر فاصله داشته است. بنابراین او به سمت منزل حرکت می کند و به نگهبان منزل می گوید که پنجاه متر پایین تر تصادف کرده است. نگهبان هم با اوژانس و پلیس تماس می گیرد. تمام این اتفاقات در گزارش های پلیس درج شده و آنها اعلام کردند که اگر نیاز به شهادت باشد، می آیند و این کار را انجام می دهند. شاید اگر یک آقا این کار را کرده بود، در صحنه نمی ماند و فرار می کرد کما اینکه از این اتفاقات زیاد افتاده و اکثر تصادف ها توسط آقایان انجام شده است. اما این دختر با وجود سن پایین و با اینکه ترسیده بود، باز هم فرار نکرد و کمک رسانی کرد.

* در روزهای گذشته، شایعات و اخبار بسیاری در این باره منتشر شده است.

تمام اطلاعات منتشر شده از قول همسایه ها نوشته شده است. وقتی این موضوع رسانه ای شد و به صورت گسترده در مطبوعات به آن پرداختند، با آبروی یک جوان و آن هم یک دختر خانم بازی شد. چطور می خواهند آبروی رفته را جمع کنند؟ تمام روزنامه ها و خبرگزاری ها با او تماس گرفته اند. اگر اسمی از او در رسانه ای نیامده، پس چطور از همه خبرگزاری ها و روزنامه ها با او و حتی سرمربی تیم ملی تماس گرفته می شود؟ نمی دانم کسانی که نام این دختر را بر سر زبان ها انداختند، چطور با وجدان خود کنار خواهند آمد؟

* گفته می شود، او بازیکن تیم ملی بوده و سابقه قهرمانی با ایران در آسیا را دارد.

او سه بار به تیم ملی دعوت شده اما تنها در بازی دوستانه برای تیم ملی فوتسال ایران بازی کرده است. بنابراین هیچ گاه عضو رسمی تیم ملی نبوده و تنها در لیگ برتر بازی کرده است.

* او در حال حاضر در بازداشت به سر می برد؟

خیر؛ توانستیم به قید ضمانت، آزادش کنیم.

* خانواده مقتول گفته اند ۴۳ درصد الکل در خون این بازیکن پیدا شده است.

اگر آنها چنین حرفی زده اند، پس حتما صحت دارد و باید باور کرد؟ اگر این موضوع واقعیت داشته باشد که این بنده خدا باید در زندان باشد. اگر این قدر مقصر بوده، پس چطور آزاد زندگی می کند؟ اگر کسی الکل در خونش باشد، قتل عمد به گردن اوست و نمی توانند به قید ضمانت آزادش کنند. خودم حقوق خوانده ام و هر کسی که اطلاع اندکی از مسائل حقوقی داشته باشد، می داند مطالبی که منتشر شده، با واقعیت متناقض است.

* مراحل قانونی تا کجا پیشرفته است؟

وکیل خوبی برایش گرفته ایم و خیلی سفت و سخت دنبال کارهایش هستیم. نه تنها من بلکه همه کسانی که این بازیکن را می شناسند، از اتفاقات افتاده بسیار ناراحتند چون این دختر، جزو بازیکن های فوق العاده با اخلاق ورزش ایران است. بعضی وقت ها آدم نمی تواند برای کسی دل بسوزاند اما برای این دختر، همه دلشان می سوزد. رسانه ها باید قبل از انتشار خبر، صحت آن را پیگیری می کردند تا ببیند خبر واقعی است یا نه. ورزشکارهای خانم همه جوره محروم شده اند. هیچ کس نمی داند این دختر زندگی اش از روزی که خبر منتشر شده، نابود شده است. مادر و پدر او نیز در ایران زندگی نمی کنند و وقتی خبر را شنیدند سراسیمه به ایران آمدند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال