ماجر: ماحرز کاپیتان و ستون تیم من است

او از حملات علیه خود و تیم ملی الجزایر تعجب می کند و می گوید که به این حملات جواب می دهد ......

 او از حملات علیه خود و تیم ملی الجزایر تعجب می کند و می گوید که به این حملات جواب می دهد. رباح ماجر این حملات را حملات دشمنانه می نامد، حملاتی که برخی اشخاص از زمان حضور او در تیم ملی الجزایر آن ها پی ریزی کرده اند.
او می گوید در این مدت حملات زیادی از سوی خبرنگاران و اهالی رسانه را تحمل کرده، حمله افرادی که اعتقاد دارند ماجر لیاقت سرمربیگری الجزایر را ندارد! رباح ماجر در مصاحبه ای به خبرنگاران گفت نمی دانم چرا انقدر علیه من و تیمم هجمه و حمله وجود دارد؟ من شخصا احترام زیادی به نظرات و انتقادات می گذارم؛ چه انتقادات فنی و چه انتقاد از بازیکنانی که دعوت شده اند. اما این هجمه های فعلی چه بر علیه بازیکنان و چه تیم ملی اصلا قبول ندارم و از بازیکنان و مربیان فوتبال الجزایر درخواست می کنم، به لیست دعوت شده احترام بگذارند.
ماجر در ادامه می گوید: هدف تشکیل تیمی آماده برای جام ملت های 2019 است و من از بازیکنانی استفاده خواهم کرد که 100 درصد آماده باشند. ما سعی و تلاش میکنیم که تیمی قوی بسازیم و اشتباهات گروهی که در تیم هست را اصلاح کنیم. تیم ما آماده خواهد بود تا در ماه سپتامبر اولین بازی مقابل گامبیا را در مقدماتی جام ملت ها برگزار کنیم.
سایت ارم نیوز، اختلاف رباح ماجر با ماحرز و تایلر را از زبان سرمربی تیم توضیح داده است. ماجر اختلاف با ماحرز، تایلر، بن طالب و هنی را رد کرده و گفته که توقع دارد ماحرز به شکل قوی به تیم برگردد. او یکی از ارکان اصلی تیم ملی است و من به او اعتماد کامل دارم و بازوبند کاپیتانی را هم به ماحرز داده ام. من ماحرز را در نیمه دوم بازی با ایران تعویض کردم که این کاملا طبیعی است، تایلر هم از لحاظ بدنی آماده این مسابقه نبود و خط خورد ولی درهای تیم ملی به روی او باز است. بن طالب هم مصدوم بود و کادر پزشکی به او استراحت داد، بن طالب مراحل درمان را طی می کند و او آماده بازی های پیش رو از جمله پرتغال است. صوفیان هنی بازیکن با استعدادی است و اگر من در دقیقه 30 بازی با ایران او را تعویض کردم، چون می خواستم یک بالانسی در تیم ایجاد کنم، زمانی که ما دو گل دریافت کرده بودیم.
سرمربی الجزایر در پایان گفت: بازیکنانمان در بازی با ایران از لحاظ بدنی آماده نبودند و بدن ها تحلیل رفته بود اما به مرور زمین به بازی برگشتند و موفق ظاهر شدند. از این که در بازی با ایران عبدالنور را در میانه میدان به جای خلال العربی استفاده نکردم پشیمانم و لازم است بازهم وجود هر مشکلی با بازیکنان دعوت شده یا نشده را تکذیب کنم و تمرکز ما روی این است که نتیجه خوبی بگیریم و فراموش نکنید 4 بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و در مقابل ایران و شانس تساوی داشتیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال