مادریدی‌ها خیال راهپیمایی دارند

هواداران رئال مادرید خیال مقابله به مثل داشته و قصد دارند فارغ از نتیجه بازی تیمشان برابر لژیا ورشو، در خیابان های اطراف استادیوم راهپیمایی کنند ......

هواداران رئال مادرید خیال مقابله به مثل داشته و قصد دارند فارغ از نتیجه بازی تیمشان برابر لژیا ورشو، در خیابان های اطراف استادیوم راهپیمایی کنند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، جدال دو تیم فوتبال لژیا ورشو و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا یکی از دردسرهای بزرگ پلیس ورشو است. هواداران نژادپرست و خرابکار لژیا در دور اول بازی های گروهی در شهر مادرید با پلیس درگیری شده و خسارت های زیادی به پایتخت اسپانیا به خصوص خیابان های اطراف برنابئو و فرودگاه باراخاس مادرید وارد کردند. این بار اما نوبت به شهر ورشو رسیده و مادریدی ها هم خیال راهپیمایی پس از بازی دارند.

پلیس لهستان نسبت به این اقدام هشدار جدی داده و در تماس با پلیس اسپانیا از احتمال بازداشت در وسعت زیاد خبر داده است. تنها 275 هوادار رسمی رئال مادرید حق دارند درون استادیوم ورشو باشند، استادیومی که درهای آن در این بازی به روی هواداران تیم میزبان بسته خواهد بود اما بیش از 3000 هوادار رئال مادرید بلیت سفر مادرید - ورشو را خریداری کرده و همین موضوع باعث نگرانی پلیس شده است.

تگ ها


فوتبال