مارادونا از دست رفت؛ مثل سابق دوستش ندارم

ستاره بلغاری سابق بارسلونا دوست دارد فقط مارادونای فوتبالیست را به یاد بیاورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیگو مارادونا در دهه هشتاد میلادی و پیش از پیوستن به ناپولی، مقطعی در بارسلونا حضور داشت. او در بارسا مشکلاتی حاشیه ای داشت و در نهایت چاره ای جز ترک باشگاه پیدا نکرد؛ هرچند که بازی هایی به یادماندنی با پیراهن آبی اناری به ثبت رساند.

بهترین دوران فوتبال مارادونا در ناپولی رقم خورد؛ هرچند در همین باشگاه نیز اتفاقات جنجالی و حاشیه ای برای او رخ داد. اسطوره آرژانتینی با اتهاماتی چون مصرف مواد مخدر روبرو بود و در جام جهانی ۱۹۹۴ نیز به خاطر دوپینگ، کارش نیمه تمام ماند.

هریستیو استویچکوف در مورد مارادونا به پلانتا ۹۴۷ گفت:« مارادونا دوست بزرگی برای من بود ولی از دستش دادم. او خودش را گم کرد ولی همیشه دوستش خواهم داشت؛ هرچند نه مثل سابق. همواره به دیه گو علاقه داشته ام و او برای من دوست بزرگی بود. خاطرات خوب با او همیشه با من هستند و متاسفم که دیگر هیچ رفاقتی بین ما وجود ندارد. یادم است به منزلش در سویا رفته بودم و ترجیح می دهم تنها خاطرات مثبتم از آن روز را در ذهن داشته باشم.»

استویچکوف ادامه داد:« چه چیز باعث اختلاف مان شد؟ بهتر است تنها دیه گوی فوتبالیبست را به یاد داشته باشم. کسی نیستم که بخواهم از شخصی برای چیزهایی که جزو دغدغه هایم نیستند، گلایه کنم. مارادونا تاثیر شگرفی روی فوتبال گذاشت ولی او در زندگی شخصی، مسیر درستی را انتخاب نکرد.»

بیشتر بخوانید:
ادعای لاپورتا؛ مسی بدون دردسر با بارسلونا تمدید می‌کند
پوچتینو: یک روز با تاتنهام قهرمان می‌شوم
اینتر پیروز نبرد با یوونتوس برای جذب ستاره ایتالیایی 

تگ ها


مارادونا هریستو استویچکوف پیشکسوت بلغارستان فوتبال جهان آرژانتین بارسلونا فوتبال