مارادونا به مسی: رسیدن به افتخارات من غیر ممکن است!

بعد از تساوی ۱-۱ بارسلونا مقابل ناپولی، دیگو مارادونا بار دیگر درباره لیونل مسی ستاره بارسلونا صحبت کرده است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیگو مارادونا بار دیگر بحث و جدلها درباره اینکه بین او و لیونل مسی کدامیک شایسته عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است را زنده کرده و پس از دیدار بارسلونا و ناپولی که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید می‌گوید مسی هرگز نمی‌تواند به افتخاراتی که او در ناپولی بدست آورده دست پیدا کند.

مارادونا بعد از دیدار اخیر دو تیم بارسا و ناپولی که با حضور مسی در میدان همراه بود مدعی است مسی این روزها دچار افت شده است. با اینحال مارادونا می‌گوید آرزویش این است که ناپولی این روزها یک مسی داشت و می‌توانست روزهای درخشان خود در دهه ۸۰، زمانی که مارادونا در این تیم توپ می‌زد، را تکرار کند.

با اینکه مارادونا در سراسر دنیا بیشتر به خاطر درخشش افسانه‌ای خود در جام جهانی ۸۶ مکزیک معروف است ولی او در شهر ناپل یک اسطوره تمام‌عیار است که در دوران حضور در تیم ناپولی موفق‌ترین دوره تاریخ این تیم در ایتالیا را رقم زده است.

روزنامه آ اس به نقل از مارادونا نوشت:" مسی در حالی به ناپل رفت که در دوره افت به سر می‌برد. مسی زندگی‌ای مثل من نداشته. مسی می‌تواند فوق‌العاده بازی کند ولی هر کاری هم بکند نخواهد توانست کارهایی که من در ناپل کرده‌ام را تکرار کند. در این باره هیچ شکی نیست".

بیشتر بخوانید:

دروازه‌بان پیشین آرژانتین: مارادونا به مراتب بهتر از مسی است

مارادونا: ناپولی بارسلونا و مسی را شکست می‌دهد

 

 

تگ ها


مارادونا فوتبال جهان لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال