مارادونا خواستار استخدام پوچتینو از سوی بزرگ‌ترین باشگاه جهان شد!

دیگو مارادونا از باشگاه بوکاجونیورز خواسته تا مائوریسیو پوچتینو سرمربی اخراجی تاتنهام را به آرژانتین بازگرداند و سکان هدایت تیم را به دستان او بسپارد....

به گزارش مدال، «مائوریسیو پوچتینو» سرمربی موفق فصول گذشته تاتنهام ماه گذشته پس از کسب نتایج ضعیف در فصل جاری از هدایت این تیم اخراج شد و جای خود را به «ژوزه مورینیو» داد. سرمربی آرژانتینی اکنون گزینه اصلی هدایت بایرن مونیخ در فصل آینده به حساب می‌آید و چند تیم بزرگ دیگر اروپایی هم به انتصاب او فکر می‌کنند.

با این حال «دیگو مارادونا» هم‌وطن پوچتینو از سران باشگاه بوکاجونیورز خواسته تا به هر شکل ممکن او را برای قبول هدایت تیم آرژانتینی ترغیب کنند. مارادونا در مصاحبه با «Ole» در این خصوص گفت: «من خودم به بوکا نخواهم رفت زیرا قبلا هم گفته‌ام با افرادی که باشگاه را مدیریت می‌کنند مخالف هستم. رئیس باشگاه یک فاجعه است و نایب رئیس باشگاه باور دارد می‌تواند باشگاه را اداره کند که چنین نیست. مدیریت یک باشگاه فوتبال ساده نیست!»

مارادونا صحبت‌های خود را چنین ادامه داد: «با این حال همه می‌دانند که بوکا باید یک مربی بزرگ استخدام کند تا باز هم همان تیم بزرگ شود. من دوست دارم مائوریسیو پوچتینو را روی نیمکت ببینم. باید او را قانع کنید تا به بزرگ‌ترین باشگاه جهان بیاید!»

بیشتر بخوانید:

اتحاد دیگو - پوچتینو؛ سنت‌شکنی مارادونا

تگ ها


دیگو مارادونا بوکاجونیورز مائوریسیو پوچتینو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان لیگ برتر UEFA Champions League فوتبال