مارتینز: دی بروین می تواند به سطح مسی و رونالدو برسد

مارتینز: دی بروین می تواند به سطح مسی و رونالدو برسد؛ هازارد کاپیتان آرامی است - روبرتو مارتینز سرمربی تیم ملی بلژیک معتقد است که کوین دی ب ......

مارتینز: دی بروین می تواند به سطح مسی و رونالدو برسد؛ هازارد کاپیتان آرامی است

- روبرتو مارتینز سرمربی تیم ملی بلژیک معتقد است که کوین دی بروین ستاره منچستر سیتی می تواند به سطح کریستیانو رونالدو و لیونل مسی برسد. 

سرمربی سابق اورتون و ویگان تاکید کرد که ستاره بلژیکی سیتیزن ها در مسیر درستی قرار دارد. 

به نقل از وبسایت ESPN، روبرتو مارتینز طی مصاحبه ای با ESPN در خصوص دی بروین گفت:

قطعا او می تواند روز در حد و اندازه های مسی و رونالدو باشد. وقتی شما می خواهید به سطح این دو فوق ستاره برسید، باید ثبات کافی را در بازی های خود داشته باشید. اگر در چند فصل ثبات خوبی داشته باشید می توانید روزی در کنار مسی و رونالدو قرار بگیرید. بازی های کوین در این فصل و فصول گذشته به ما نشان داده که او می تواند به حد و اندازه های این دو برسد. 

او در ادامه نیز گفت:

فکر می کنم که شما رابطه خاص بین کوین و پپ گواردیولا را مشاهده می کنید.  وقتی که یک مربی و بازیکن به یک چیز فکر می کنند و تفکرات مشابهی دارند، باعث می شود تا تفکرات مربی در زمین بازی پیاده شود. فکر می کنم که نمایش کوین دی بروین، آن چیزی است که دقیقا گواردیولا می خواهد. گواردیولا باعث می شود تا دی بروین بهترین عملکرد خود را در زمین بازی داشته باشد و او بازیکنی است که بیشترین تفاوت را در زمین بازی ایجاد می کند. وقتی یک مربی با ایده ها و سلایق جدید به باشگاه می آید، بازیکنان باید از افکار قبلی خود را دور بریزند و فکر می کنم که کوین این کار را کرده است و باعث شده است تا به سطح جدیدی برسد.

هازارد در دو بازی از چهار بازی قبلی تیم ملی بلژیک، کاپیتان این تیم بوده است. روبرتو مارتینز در مورد کاپیتانی او نیز گفت:

ما چند نوع رهبر داریم. بعضی از رهبر ها با صدا و داد و فریاد به بازیکنان نکاتی را گوشزد می کنند، اما بعضی از کاپیتان ها همچون هازارد کمتر حرف می زنند. او تاثیر آرامی بر روی بازیکنان دارد، اما ادن هازارد کسی است که تمام توانش را در زمین بازی به اجرا می گذارد. او شخصیت جالب و ویژه ای در زمین و یک سوم دفاعی حریف دارد. او بدون شک یک رهبر و یک فرد با مسئولیت پذیری بسیار بالا است. 

شاگردان روبرتو مارتینز باید در دو دیدار دوستانه به مصاف ژاپن و مکزیک برود. 

 

تگ ها


اخبار روز المپیک