مارتینز: نویر دیوانه کننده و بهترین گلر دنیاست

از نظر خاوی مارتینز مانوئل نویر بدون هیچ حرف و حدیثی بهترین دروازه بان دنیاست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مانوئل نویر سال هاست که در بایرن مونیخ بازی می کند و بازوبند کاپیتانی تیم را بر بازو می بندد. اخیرا او قرارداد خود را دو سال دیگر هم با بایرن تمدید کرد.

علی رغم درخشش تراشتگن در پیراهن بارسا، مانوئل نویر همچنان خودش را بهترین گلر آلمان می داند و فیکس بودن در تیم ملی را نیز تصمیم درستی از سوی کادر فنی عنوان می کند. بایرنی ها نیز با او هم عقیده اند و نویر را بهترین گلر آلمان و دنیا می دانند.

خاوی مارتینز مدافع اسپانیایی بایرن مونیخ در ستایش از نویر گفت:« او حتی در تمرین هم بسیار به سختی گل می خورد و این باعث می شود تا همه را دیوانه کند. نویر بهترین دروازه بان دنیاست و توانسته سال هایی طولانی  عملکرد درخشانی از خود نشان دهد. او یک گلر بزرگ است و نیاز به اثبات خودش به هیچکس ندارد.»

مارتینز درباره لروی سانه خرید جدید تیمش نیز گفت:« سانه را تنها از تلویزیون دیده ام و شناخت زیادی از او ندارم ولی او قطعا می تواند به تیم کمک کند.

سانه از بازیکنانی است که تماشای بازی اش در میدان لذت بخش است. بی صبرانه منتظر درخشش او با پیراهن بایرن مونیخ هستیم.»

لازم به ذکر است که لروی سانه ماه گذشته بعد از کش و قوس های زیاد از منچستر سیتی جدا شد و با قراردادی ۵۰ میلیون یورویی تا سال ۲۰۲۵ به بایرن مونیخ پیوست.

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد 

تگ ها


خاوی مارتینز بایرن مونیخ فوتبال جهان لروی سانه مانوئل نویر خاویر مارتینز بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال