مارتینو: من مربی بهترین الکسیس سانچس بودم

سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین و بارسلونا معتقد است بهترین فوتبال الکسیس سانچس را در بارسا شاهد بودیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، الکسیس سانچس پس از درخشش در ریورپلاته و اودینزه بود که مورد توجه بارسلونا قرار گرفت و سال ۲۰۱۱ به این باشگاه پیوست. او با این باشگاه یک بار فاتح لالیگا و کوپا دل ری شد ولی پس از فصل توام با ناکامی ۱۴-۲۰۱۳ تصمیم گرفت راهی آرسنال شود. او به درخشش در جمع توپچی ها هم ادامه داد ولی ژانویه ۲۰۱۸ با انتقال به منچستریونایتد دوران افتش شروع شد و بدترین روزهای فوتبالی خود را سپری کرد.

سانچز تابستان گذشته با قراردادی قرضی به اینتر پیوست ولی مصدومیت ها به وی اجازه هنرنمایی ندادند هرچند در شروع مجدد سری آ شاهد نمایش هایی بهتر از او بوده ایم و به خصوص در بازی های اخیر اینتر، خوش درخشیده است.

تاتا مارتینو که فصل ۱۴-۲۰۱۳ سرمربی سانچز در بارسا بود، معتقد است او باید در اینتر بماند و به یونایتد برنگردد:« الکسیس سانچس در منچستریونایتد بدترین روزهایش را تجربه کرد ولی در اینتر بار دیگر شاهد نمایش های خوب او بوده ایم.

او در اینتر بیشتر بازی می کند و زوج لوکاکو یا لائوتارو است. پس از مدت ها شاهد یک الکسیس سانچز واقعی هستیم. او زیر نظر من در بارسا بهترین بازی ها را انجام می داد و بهترین کیفیت او را در بارسا شاهد بودیم. امیدوارم او در اینتر بماند و بار دیگر همان بازیکنی شود که همه انتظار دارند.»

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


اینتر میلان جراردو مارتینو الکسیس سانچس تیم ملی آرژانتین فوتبال جهان منچستر یونایتد آرژانتین بارسلونا فوتبال