مارسلو: آلوس شخصیتش را زیر سوال نبرد بهتر است

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، مارسلو بازیکن کلیدی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در آستانه بازی بزرگ امشب در کاردیف و در واکنش به اظهارات توهین آمیز آلوس گفت: او هم وطن من است و از این دوست خوب خواهش می کنم به این فکر کند که دنیا بعد از سوت پایان فینال لیگ قهرمانان اروپا به پایان نمی رسد ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، مارسلو بازیکن کلیدی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در آستانه بازی بزرگ امشب در کاردیف و در واکنش به اظهارات توهین آمیز آلوس گفت: او هم وطن من است و از این دوست خوب خواهش می کنم به این فکر کند که دنیا بعد از سوت پایان فینال لیگ قهرمانان اروپا به پایان نمی رسد. ما یکدیگر را در کمپ تیم ملی می بینیم و از او می خواهم مراقب حرف هایش باشد.

وی ادامه داد: آلوس شخصیتش را زیر سوال نبرد بهتر است، چرا توهین؟ یک بازی فوتبال است و می خواهیم در فضایی عادلانه برای قهرمانی تلاش کنیم، در پایان هر اتفاق رخ بدهد، مردم و کسانی که شادی می کنند، پیروز شده اند. این ذات فوتبال است و نباید فراموش کنیم که نتیجه همه بازی ها در تاریخ فوتبال عادلانه نبوده است.

آلوس در نشست خبری روز گذشته خود با اشاره به حرف های پیکه گفته بود که مادرید با کمک داور به اینجا رسیده و شاید در فینال هم با کمک داور قهرمان شود، آنها کوچک هستند و لیاقت حضور در چنین جایگاهی را ندارند.

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال