مارسلو باانگیزه‌تر از همیشه در چهاردهمین فصل حضور در رئال

مارسلو مدافع برزیلی کهکشانی‌ها انگیزه‌های زیادی برای شروع قدرتمند چهاردهمین فصل حضورش در سانتیاگو برنابئو دارد...

مارسلو انگیزه بالایی برای جبران فصل گذشته دارد.

به گزارش مدال، فصل گذشته برای رئال مادرید فصل بسیار ناامیدکننده‌ای بود. مارسلو نیز مثل اکثر هم تیمی‌هایش روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت و در مقطع حضور سولاری به یک نیمکت نشین ثابت تبدیل شده بود.

ستاره برزیلی به همین دلیل کوپا آمریکا را از دست داد ولی حالا انگیزه‌های زیادی برای جبران دارد و در اردوی رئال در مونترال کانادا یکی از آماده ترین‌ها نشان داده است. مارسلو امسال یک رقیب جدی به نام فرلاند مندی نیز دارد که به تازگی از لیون به رئال پیوسته است.

این چهاردهمین فصل حضور مارسلو در رئال خواهد بود. او در همین رابطه به تلویزیون رئال گفت: "این چهاردهمین فصل من در رئال است و باید بگویم انگیزه من مثل روز اول است و تغییری نکرده. تمرینات پیش فصل بسیار مهم است و اگر از لحاظ بدنی به خوبی آماده شوید، فصل خوبی در انتظار شما خواهد بود. در بازی‌های پیش فصل نیز هدف ما تقدیم شادی به هواداران است. برای فصل پیش رو انگیزه های فراوانی دارم و و می‌خواهم همه جام ها را با رئال ببرم."

جدایی از رئال: "بارها گفته‌ام که رویای من ادامه کار در بهترین باشگاه دنیاست و هیچ تمایلی برای جدایی ندارم. من از باتجربه‌های تیم هستم و مثل همیشه دوست دارم به بازیکنان جوان کمک کنم. اگر کسی از من بخواهد، قطعا به او کمک می‌کنم. البته بازیکنانی مثل راموس، بنزما، واران و ناچو هم هستند که مثل من سال‌هاست در رئال حضور دارند."

اخبار مرتبط:

شماره پیراهن ادن هازارد در رئال مادرید مشخص شد

تگ ها


مدافع برزیلی کهکشانی‌ها تمرینات پیش‌فصل فوتبال جهان سانتیاگو برنابئو مارسلو رئال مادرید لالیگا فوتبال