مارسلو: با کار تیمی می‌شود قهرمان شد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، مارسلو در مراسم رونمایی از محصلات تازه آدیداس به خبرنگاران گفت: هر کار سختی هزینه دارد، ما هزینه قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را پرداخت کردیم، برای یک فصل از تفریحات خود صرف نظر کردیمف تمرینات بسیار سختی را تجربه کردیم، مصدوم شدیم و فراز و نشیب زیادی داشتیم اما در نهایت موفق شدیم و اگر از من دلیلش را بپرسید فقط خواهم گفت: کار تیمی ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، مارسلو در مراسم رونمایی از محصلات تازه آدیداس به خبرنگاران گفت: هر کار سختی هزینه دارد، ما هزینه قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را پرداخت کردیم، برای یک فصل از تفریحات خود صرف نظر کردیمف تمرینات بسیار سختی را تجربه کردیم، مصدوم شدیم و فراز و نشیب زیادی داشتیم اما در نهایت موفق شدیم و اگر از من دلیلش را بپرسید فقط خواهم گفت: کار تیمی.

مارسلو ادامه داد: به عنوان کاپیتان دوم رئال مادرید از همه هواداران رئال مادرید و از همه مردم دنیا می خواهم نگران کودکان باشند، در سراسر جهان کودکان بی گناهی هستند که به کمک همه ما نیاز دارند. باید هوشیار باشیم و اجازه ندهیم، کودکی روی زمین باشد و کودکی را تجربه نکند.

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال