مارسلو: حضور نیمار با رونالدو تداخلی ندارد

مارسلو، مدافع رئال مادرید معتقد است که درهای این باشگاه همواره به به روی نیمار باز است و همچنین تاکید کرد که رئال به کریستیانو رونالدو تعلق ندارد ......

مارسلو، مدافع رئال مادرید معتقد است که درهای این باشگاه همواره به به روی نیمار باز است و همچنین تاکید کرد که رئال به کریستیانو رونالدو تعلق ندارد.

آینده نیمار و رونالدو، تیتر یک روزنامه ها را به خود اختصاص داده اند و هر دو پا به جام جهانی خواهند گذاشت. شایعات حاکی از آن است که نیمار به رئال مادرید خواهد پیوست و رونالدو نیز به جدایی از جمع سپیدپوشان بسیار نزدیک است. حال مارسلو در مصاحبه ای، از حضور نیمار استقبال کرد و تاکید کرد که ماندن رونالدو به حضور نیمار ربطی ندارد.

او گفت:" رئال مادرید متعلق به رونالدو نیست. اگر رئیس باشگاه کسی را بخواهد، او را خواهد خرید. موضوع این نیست که چون رونالدو در تیم ماست، نیمار نمی‌تواند به جمع ما بپیوندد. من دوست دارم رونالدو بماند، همه بازیکنان می‌خواهند ولی یک چیز ربطی به دیگر موضوعات ندارد. درهای رئال همیشه به روی نیمار باز است. بهترین بازیکنان جهان باید همیشه در رئال باشند. این موضوع را دو یا سه سال پیش گفتم. فکر می‌کنم نیمار روزی در رئال بازی خواهد کرد، نمی‌دانم چه زمانی."

تگ ها


Neymar da Silva Santos Júnior رئال مادرید لالیگا فوتبال