مارسلو خبر بزرگ در مورد رونالدو را فاش کرد؟ (عکس)

در ادامه شایعات روزافزون در رابطه با بازگشت قریب الوقوع کریستیانو رونالدو به رئال مادرید، مارسلو، ستاره رئال مادرید و هم‌بازی سابق CR۷ با کامنتی جنجالی به آتش شایعات دامن زد....

به گزارش "ورزش سه"، این روزها یکی از مهمترین موضوعات در جهان فوتبال جدایی قریب الوقوع کریستیانو رونالدو از یوونتوس و مقصد بعدی این فوق ستاره پرتغالی است. پس از سه سال پیاپی ناکامی در چمپیونزلیگ به همراه یووه و همچنین با توجه به بحران اقتصادی که گریبان‌گیر بانوی پیر شده است، باشگاه ایتالیایی نیز مایل به پیدا کردن راهی برای خلاصی از پرداخت دستمزد نجومی رونالدو است.

رونالدو هنوز ۱۵ ماه دیگر با یوونتوس قرارداد دارد اما بیانکونری ترجیح می دهد از رفتن رونالدو سود کند و اجازه نخواهد داد او به عنوان بازیکن آزاد تورین را ترک کند.

با توجه به سابقه رونالدو و رئال مادرید و سال های درخشانی که اسطوره لوس بلانکوس در سانتیاگو برنابئو پشت سر گذاشته، رئال مادرید محتمل ترین مقصد برای رونالدو به حساب می رود و برای CR۷ بازگشت به خانه در مادرید یکی از بهترین گزینه ها است.

رئالی ها نیز در روزهای گذشته آغوش خود را به روی رونالدو گشوده اند و یکی پس از دیگری از احتمال بازگشت او به مادرید استقبال کرده اند.

اکانت اینستاگرام معروف ۴۳۳ فلیمی از یکی از جشن های قهرمانی رئال مادرید را منتشر کرده است که در آن مارسلو، ستاره رئال، به همراه کریستیانو رونالدو به شادی پس از گل مشترک و معروف‌شان می پردازند و با ربط دادن این فیلم به شایعات اخیر، بازگشت رونالدو به مادرید و تکرار موفقیت های گذشته این دو با یکدیگر را پیشبینی کرده است.

مارسلو نیز پای این پست اینستاگرام کامنت گذاشته: "به زودی" و به این ترتیب مهر تاییدی بر شایعات روزهای اخیر زده است. در زیر این فیلم اکانت ۴۳۳ هواداران بی شمار رئال مادرید نیز به حمایت از رونالدو و ایده بازگشت او به مادرید پرداخته اند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو مارسلو رئال مادرید یوونتوس