مارسلو نگران آینده رونالدو نیست.

مارسلو، مدافع چپ برزیلی و ارزشمند رئال مادرید در واکنش به آینده نامعلوم کریستیانو رونالدو عنوان کرد رونالدو برای او بهترین بازیکن دنیاست و هر تصمیمی بگیرد از آن حمایت خواهد کرد ......

مارسلو، مدافع چپ برزیلی و ارزشمند رئال مادرید در واکنش به آینده نامعلوم کریستیانو رونالدو عنوان کرد رونالدو برای او بهترین بازیکن دنیاست و هر تصمیمی بگیرد از آن حمایت خواهد کرد.
در چند هفته اخیر خبر تمایل رونالدو به جدایی از رئال مادرید به خاطر اتهامات فرار مالیاتی و حمایت نه چندان کافی باشگاه از او (به ظن کریستیانو) تیتر یک رسانه های دنیا بود. اخبار و شایعات بسیار زیادی پیرامون آینده فوق ستاره پرتغالی منتشر شد اما واقعیت این است که رونالدو از اتهامی که دادستانی به او وارد کرده، عصبانی است و فراخوانده شدن او به دادگاه باعث شده حتی به ترک مادرید و اسپانیا نیز بیندیشد.
اما مارسلو نگران آینده هم تیمی اش نیست و می گوید:
اولین باری که کریستیانو را دیدم، در قالب بازی های ملی بود. با این حال، ما هم در زمین و هم بیرون آن رابطه خوبی با هم داریم. کریستیانو گل های زیادی می زند و پاس گل های فراوانی نیز می دهد و برای من بهترین بازیکن دنیاست. من نگران آینده و وضعیت کریستیانو نیستم چون تاکنون فراوان دیده ام که رسانه ها اخباری دروغ را منتشر می کنند. پس چرا باید نگران باشم. کریستیانو می داند چه چیزی برایش بهتر است و من نه فقط به عنوان یک هم تیمی که به عنوان یک دوست، از هر تصمیمی که الان، سال بعد و حتی 10 سال دیگر بگیرد هم حمایت می کنم.
وینیسیوس جونیور؟ زندگی بسیار بزرگ و فوق العاده ای در انتظار اوست. چیزهای بسیار زیادی هست که باید بیاموزد. پیروزی ها و شکست های زیادی در انتظارش هستند. در حال حاضر آنچه اهمیت دارد این است که بازی کند و تجربه کسب کند. نیمار؟ او می داند که یک فوق ستاره است و شایسته تمام خوبی هاست. 
رونالدو که گفته می شود به باشگاه اعلام کرده قصد جدایی ندارد، روز 31 جولای باید در دادگاه حاضر شود و از خودش در مقابل اتهام به فرار مالیاتی 14.7 میلیون یورویی دفاع کند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال