مارسلو: هرگز به انتقال به یوونتوس فکر نکرده‌ام

مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید به شایعات انتقالش به یوونتوس واکنش نشان داد...

به گزارش مدال، در طول سال گذشته و بعد از انتقال کریستیانو رونالدو، دوست صمیمی مارسلو به یوونتوس، اخبار و شایعات فراوانی در مورد احتمال انتقال این مدافع 32 ساله برزیلی نیز به تورین منتشر شد اما مارسلو تاکید کرد تا به حال حتی به این موضوع فکر هم نکرده است.

مارسلو گفت: "در ذهن من هرگز ایده پوشیدن پیراهن یوونتوس وجود نداشته و من همیشه به رئال مادرید و هواداران این تیم احساس نزدیکی داشته ام. بارها به باشگاه‌های ایتالیایی نزدیک شده‌ام اما اینها فقط شایعات هستند. حقیقت این است که من رئال مادرید را دوست دارم و این تیم خانه من و بهترین باشگاه جهان است.

البته یوونتوس در فصول اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده و همیشه یکی از رقبای دشوار در این تورنمنت بوده است. قهرمانی در لیگ قهرمانان دشوار و پیچیده است اما شانس قهرمانی یوونتوس با کریستیانو رونالدو بسیار افزایش یافته است.

وقتی با رئال مادرید قرارداد می‌بندید می‌دانید که می‌توانید در همه جام ها قهرمان شوید، اما قطعا رسیدن به آنچه ما در این سال‌ها در اروپا رقم زده‌ایم بسیار دشوار است. دلایل این موفقیت‌ها تلاش فراوان و فروتنی است. ممکن است برخی فکر کنند که ما احساس می‌کنیم از همه رقبا قوی‌تر هستیم، اما راز موفقیت ما دقیقاً عکس این تفکر است. اگر ما بارها موفق به کسب قهرمانی شده‌ایم این است که به خودمان گفته‌ایم هیچ تیمی را دست کم نگیرید و در عوض به آنها احترام بگذارید."

اخبار مرتبط:

اصرار یوونتوس به فروش دیبالا

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان مدافع برزیلی کریستیانو رونالدو مارسلو یوونتوس رئال مادرید لالیگا سری آ فوتبال