مارسلو و‌ انتقالی که هیچ شانسی برای آن وجود ندارد

کالچیو مرکاتو مدعی شد هیچ شانسی برای انتقال مدافع برزیلی رئال مادرید به یوونتوس در نقل و انتقالات ژانویه وجود ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بهترین مدافعان چپ تاریخ فوتبال یعنی روبرتو کارلوس سال‌های فوق‌العاده‌ای را در رئال مادرید سپری کرد اما بعد از اعلام جدایی او، مارسلو که در آن زمان یک بازیکن کاملاً بی تجربه بود، برای پست مدافع چپ به خدمت گرفته شد.

وقتی مارسلو با رئال مادرید قرارداد امضا کرد، فابیو کاپلو هدایت کهکشانی‌ها را برعهده داشت. با این حال سرمربی ایتالیایی در آن زمان اعتقادی به این مدافع برزیلی نداشت ولی پدراک میاتوویچ که در آن زمان مدیریت ورزشی باشگاه بود، زیر بار فروش مارسلو نرفت و به او فرصت داد.

پس از گذشت بیش از ۱۳ سال، مارسلو همچنان در رئال است و تا یکی دو سال گذشته سمت چپ این تیم را به نام خود کرده بود اما با پیوستن فرلامند مندی به جمع کهکشانی‌ها جایگاه ثابت او از دست رفته و این مدافع برزیلی به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده است.

همین نیمکت‌نشینی های پیاپی مارسلو باعث شده که شایعاتی درباره جدایی او از رئال‌مادرید به گوش برسد. از طرفی در تابستان گذشته اخباری پیرامون علاقه باشگاه یوونتوس به جذب این بازیکن وجود داشت که حالا با هم قوت گرفته است اما کالچیو مرکاتو در گزارشی مدعی شده که بیانکونری دیگر هیچ برنامه ای برای جذب مدافع نیمکت نشین رئال مادرید ندارد و باید به طور کلی این انتقال را منتفی تلقی کرد.

تگ ها


مارسلو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال