مارسیال اصلاً مهاجم نیست؛ کاوانی بهترین خرید یونایتد

پل اینس ستاره سابق منچستریونایتد با انتقاد شدید از عملکرد آنتونی مارسیال بابت خرید ادینسون کاوانی به شیاطین سرخ تبریک گفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پل اینس ستاره سابق خط میانی منچستریونایتد می‌گوید ادینسون کاوانی بهترین خرید شیاطین سرخ بوده و او دقیقاً همان چیزی است که خط حمله یونایتد نیاز دارد و می‌تواند جانشینی در کلاس جهانی برای آنتونی مارسیال باشد.

پل اینس در صحبتهای خود د این باره گفت: " ببینید، کاوانی مهاجمی در کلاس جهانی است. کاوانی کسی نیست که در کانالها بدود یا برای بازی سازی به نیمه زمین برگردد ولی اگر توپ را در موقعیت مناسب برایش بفرستید او بدون شک برای شما گل می زند. او همان چیزی است که یونایتد نیاز داشت. یک سانتر فوروارد درست و حسابی".

ستاره سابق یونایتد در ادامه گفت: " مارسیال اصلاً مهاجم نیست. او می‌تواند در کناره‌ها بازی کند ولی اصلاً یک مهاجم شش دانگ نیست. کادر فنی یونایتد استفاده از ایگالو را هم امتحان کرد که جواب نداد. ولی ادینسون یک مهاجم در کلاس جهانی است. او می‌تواند گل را بو بکشد و موقعیت گلزنی را حس کند. به نظرم او امسال گلهای زیادی برای یونایتد خواهد زد".

بیشتر بخوانید:

دخیا غایب بزرگ منچستریونایتد برابر پی اس جی؟

سولسشر: به خودم فکر نمی‌کنم، فقط یونایتد مهم است

 

 

تگ ها


ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر