Banner

مارچلو: حضور ساری در بازی با ناپلولی قطعی نشده است

دستیار مائوریتسیو ساری در تیم فوتبال یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی با ناپولی درباره شرایط بیماری و دوری ساری باتجربه از فوتبال توضیحاتی را ارائه داد....

به گزارش مدال، جووانی مارچلو دستیار سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در کنفرانس خبری قبل از بازی با ناپولی درباره بازی با این تیم و شرایط بیماری ساری توضیاحاتی ارائه کرد.
این بازی ساعت 23:15 و در چارچوب هفته دوم مسابقات سری‌آ خواهد بود.
مارچلو در ابتدای نشست عنوان کرد: مداوای ساری به بهترین نحو ادامه دارد. او به محل تمرینات می‌آید و در رختکن نیز حاضر می‌شود، اما فقط روی تمرینات نظارت می‌کند و سرپرستی آنها را بر عهده دارد. قرار است آزمایشات دیگری از او گرفته شود و درباره حضور او در بازی با ناپولی تصمیم‌گیری شود.

مارچلو در ادامه افزود: فصل گذشته برای ما ثابت شد که مهم‌ترین حریف ما در راه قهرمانی تیم ناپولی است. با اینکه هنوز هفته دوم است و هیچ چیزی معلوم نیست، اما قطعا بازی حیاتی و مهمی در پیش داریم.

دستیار ساری در پایان گفت: تیم ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است، ناپولی نیز یک تیم بزرگ تحت هدایت آنچلوتی است. تیم ما برای اولین بار در این فصل در استادیوم خانگی و مقابل هزاران هوادار به میدان  خواهد رفت. ما در انتظار شروع بازی هستیم و انگیزه زیادی داریم.

بیشتر بخوانید:

آنچلوتی: رقابت با ساری باعث افتخار است/ به ملاقات او می‌روم

تگ ها


جیووانی مارچلو مارچلو یوونتوس مارچلو ساری مربی یوونتوس مائوریتسیو ساری ساری یوونتوس بیماری ساری یوونتوس ناپولی یوونتوس-ناپولی سری آ فوتبال