مارکا هنوز هم ماندن نیمار را باور ندارد.

علی رغم اینکه به نظر می رسید با پیامی که جرارد پیکه شب گذشته در حساب اینستاگرامش منتشر کرد، ماندن نیمار در بارسلونا پس از آن همه شایعه تضمین شده باشد، اما هنوز برخی رسانه ها با شک و تردید به این قضیه نگاه می کنند ......

علی رغم اینکه به نظر می رسید با پیامی که جرارد پیکه شب گذشته در حساب اینستاگرامش منتشر کرد، ماندن نیمار در بارسلونا پس از آن همه شایعه تضمین شده باشد، اما هنوز برخی رسانه ها با شک و تردید به این قضیه نگاه می کنند.
پس از اینکه گفته شد جلسه اول سران بارسا با پدر نیمار نتیجه مطلوبی نداشته و بازیکن بیشتر از اینکه در بارسا ماندنی باشد، به درب های پارک د پرنس نزدیک است، جلسه دوم میان رائول سانیه هی، نیمار و پدر او نیز برگزار شد و بارسا در این جلسه کاملا واضح اعلام کرد که قرار نیست پیشنهادی چون پاری سن ژرمن به این بازیکن ارائه کند.
آینده نیمار همچنان مبهم بود تا اینکه پیکه در اقدامی ناگهانی در اینستاگرامش عکسی از خودش و نیمار منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «او می ماند». نیمار هم چنین چیزی را تکذیب نکرد. بلافاصله پس از این تصویر، تصویر دیگری از این دو بازیکن در کنار هیروشی میکیتانی، رئیس کمپانی ژاپنی راکوتن، اسپانسر جدید بارسلونا منتشر شد و بعدها حتی اعلام شد قضیه نیمار، جنگ میان قطری ها با راکوتن بوده و شیخ های متمول قطری که بارسا را از دست رفته دیده بودند، قصد داشتند با خرید نیمار، انتقام سختی از بارسلونا بگیرند.
اما آینده نیمار هنوز مبهم است و او دقیقا به همان اندازه که پیش از پست پیکه به پاری سن ژرمن نزدیک بود، حالا نیز فاصله زیادی با انتقال به پاریس ندارد. اطرافیان بازیکن از پیامی که پیکه منتشر کرده تعجب کرده اند و نمی دانند هدف پیکه از این اقدام چه بوده چرا که هنوز هیچ چیزی در رابطه با آینده نیمار مشخص نیست و مذاکرات با طرف فرانسوی ادامه دارد. گفته می شود اقدام پیکه، برای گرفتن ابتکار عمل بوده تا به نوعی نیمار تحت فشار قرار داده شود و به خواست هم تیمی هایش مبنی بر منصرف شدن از پیوستن به پاری سن ژرمن، پاسخ مثبت بدهد. مارکا می گوید برخی از این نزدیکان نیمار اطمینان داده اند که این بازیکن نهایتا پیراهن پاری سن ژرمن را برتن خواهد کرد.
نیمار می تواند با یک مصاحبه یا یک پست در شبکه های اجتماعی، یک بار برای همیشه این قائله را تمام کند.
 

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال