مارکوس راشفورد در آستانه تمدید قرارداد با یونایتد

شماره ۱۰ یونایتد آماده تمدید کردن قراردادش است...

شماره ۱۰ یونایتد آماده تمدید کردن قراردادش است

ستاره ملی‌پوش منچستریونایتد به امضای قراردادی جدید با این باشگاه نزدیک شده است.

به گزارش مدال، به گزارش روزنامه میرر، مذاکرات باشگاه منچستریونایتد و مارکوس راشفورد، مهاجم انگلیسی ملی‌پوش این تیم برای تمدید قرارداد او با باشگاه به مراحل نهایی رسیده است. راشفورد 21ساله از یونایتد خواسته بود که دستمزد هفتگی او را به 300هزار پوند در هفته افزایش دهد. رقمی که در تاریخ منچستریونایتد به وین رونی، اسطوره چند سال پیش این تیم اختصاص داده شده بود.

میرر می‌گوید راشفورد که پرورش یافته باشگاه منچستریونایتد است قصد دارد در این باشگاه ماندگار شود و به زودی قرارداد جدیدش را امضا خواهد کرد. بنا بر این گزارش، بر اساس توافقات انجام شده باشگاه یونایتد هر هفته 80هزار پوند به راشفورد پرداخت خواهد کرد.

به این ترتیب دستمزد سالانه او به 15.8 میلیون پوند خواهد رسید و تا پایان مهلت قرارداد یعنی سال 2024، راشفورد رویهم‌رفته 78 میلیون پوند از باشگاه منچستریونایتد دریافت خواهد کرد.

راشفورد پیش از این گفته بود که او توانسته جای خالی وین رونی را در ترکیب یونایتد پر کند و به همین خاطر انتظار دارد باشگاه دستمزدی در حد وین رونی به او بپردازد. رسانه‌های ورزشی پیش از این از تمایل رئال مادرید به جذب این مهاجم ملی‌پوش انگلیسی خبر داده بودند.