مارکو رویس:توضیح برای این عملکرد فاجعه بار ندارم/از قهرمانی حرف نزنیم!

مارکو رویس پس از شکست سنگین و غیرمنتظره دورتموند مقابل بایرن مونیخ معتقد است بازی فاجعه باری از خود به نمایش گذاشتند و از طرفداران تیم عذرخواهی کرد....

مارکو رویس پس از شکست سنگین و غیرمنتظره دورتموند مقابل بایرن مونیخ معتقد است بازی فاجعه باری از خود به نمایش گذاشتند و از طرفداران تیم عذرخواهی کرد.

ستاره آلمانی زنبورها که در پست مهاجم نوک به بازی گرفته شد از عدم علاقه به بازی در این پست می‌گوید.
به گزارش مدال، رویس پس از شکست تلخ و واگذاری رتبه اول جدول به باواریایی‌ها درباره این دیدار و عملکرد خودش گفت: "همه می دانند که پست مهاجم نوک مورد علاقه من نیست و من نمی خواهم در آنجا بازی کنم، اما این نباید بهانه ما باشد. همه باید نظر سرمربی را اجرا کنند و به آن احترام بگذارند چراکه این فقط یک تفاوت ساده در نگرش است. از فردا باید کار جدیدی را آغاز کنیم و برای رقم زدن شرایطی جدید، باید رفتاری متفاوت از خود ارائه دهیم."
وی در ادامه تاکید کرد: "تنها نکته مثبت فاصله یک امتیازی ما با بایرن و سه بازی دشوار پیش روی آنهاست، اما با این سبک بازی بهتر است در مورد قهرمانی صحبت نکنیم. ما فاجعه آمیز بازی و دفاع کردیم و من توضیحی برای این عملکرد ندارم. در پرس کردن صفر بودیم بایرن خیلی بهتر بود و ما باید این موضوع را بپذیریم باید این شکست را تحلیل کرده و دیگر مقابل هیچ رقیبی اینگونه بازی نکنیم."