مارکو وراتی به بازی برابر ولز رسید

&#۱۶۰;روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی ایتالیا اعلام کرد که مارکو وراتی، هافبک تیم پاری‌سن‌ژرمن را در بازی آخر آتزری در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ به میدان خواهد فرستاد....

به گزارش "ورزش سه"، روبرتو مانچینی که تیمش با کسب پیروزی در دو دور نخست مرحله گروهی، صعودش به مرحله حذفی یورو ۲۰۲۰ را قطعی کرده است، فردا مردانش را مقابل ولز به میدان می‌فرستد.

با توجه به قطعی شدن صعود آتزوری، مانچو قصد دارد به تعدادی از بازیکنانی که در دو بازی قبلی در ترکیب اصلی بودند استراحت و به تعدادی از نیمکت‌نشینانش از جمله مارکو وراتی که تا الان به دلیل مصدومیت شانس بازی نداشته، فرصت حضور در میدان را بدهد.

مانچینی که تیمش باید از این بازی امتیاز بگیرد تا به عنوان صدرنشین گروه A به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند، گفت:« من از بازیکنانم می‌خواهم همانطور بازی کنند که می‌دانند. می‌خواهیم به عنوان صدرنشین گروه به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کنیم. این سومین بازی ما طی ۱۰ روز است. بعضی از بازیکنان خسته‌ شده‌اند و شاید تا پایان تورنمنت این آخرین فرصت ما برای استراحت دادن به آنها باشد.»

مانچینی با اشاره به مصدومیت زانوی وراتی و شانس او برای حضور در بازی مقابل ولز هم گفت:« او هنوز صد درصد آماده نیست اما با توجه به مهارت‌های فنی‌اش می‌تواند این عدم آمادگی جسمانی را جبران کند. او می‌تواند در ترکیب اصلی قرار بگیرد یا به عنوان یار تعویضی به میدان برود. فردا درباره‌اش تصمیم خواهیم گرفت.»

تیم‌‌های ملی فوتبال ایتالیا و ولز فردا از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه المپیکو به میدان می‌روند.

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ تیم ملی ولز تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی پاری سن ژرمن ناکی ولز مارکو وراتی