ماریا شارپووا: انتقادات مرا قوی‌ترکرده است

ماریا شارپووا، قهرمان تنیس روسیه که بعد از ۱۵ ماه محرومیت دوباره به میادین تنیس بازگشته است، اعلام کرد که علی رغم انتقادات زیادی که به او شده فقط علاقه اش به تنیس افزایش یافته است ......

ماریا شارپووا، قهرمان تنیس روسیه که بعد از ۱۵ ماه محرومیت دوباره به میادین تنیس بازگشته است، اعلام کرد که علی رغم انتقادات زیادی که به او شده فقط علاقه اش به تنیس افزایش یافته است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از یورو اسپورت، ماریا شارپووا به دلیل مصرف ملدونیوم ۱۵ ماه محروم شد. این تنیسور ۳۰ ساله در ماه آوریل دوباره به مسابقات تنیس بازگشت. او با وایلد کارت در مسابقات اپن مادرید و اپن ایتالیا شرکت کرد اما به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ران نتوانست در ویمبلدون حضور یابد.

شاراپووا که دوباره قصد دارد هفته آینده در استنفورد مسابقه دهد اعلام کرد که اتفاقات در سال اخیر او را قدرتمندتر کرده است.

شاراپووا در این باره گفت : دو سال اخیر بسیار سخت بود؛ سخت تر از تمام سال هایی که گذرانده ام. با این حال علاقه من به تنیس کمتر نشده و حتی بیشتر هم شده است. من خودم را برای مسابقات شمال آمریکا آماده می کنم. این مسابقات یکی از محبوب ترین ها برای من است و تمام تلاشم را در این مسابقات خواهم کرد.

شاراپووا افزود: من از حرف هایی که درباره ام زدند آگاهی دارم. برخی انتقادات از من در رسانه ها مطرح شد. فکر نمی کنم که هیچ وقت نتوان این حرف ها را نادیده گرفت اما من تمان تلاشم را کردم که به طور کلی با انتقادها خوب برخورد کنم. من هیچ وقت به توهین ها با توهین جواب ندادم. همیشه این مساله برایم مهم بوده است.

 

تگ ها


اخبار روز تنیس