ماریون: می‌دانم چطور با اسکوچیچ مکالمه داشته باشم

ماریون ابراز امیدواری کرد اسکوچیچ با منفی شدن تست کرونا در بازی روز آینده برابر سوریه روی نیمکت حضور داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش س، ماریون تات دستیار دراگان اسکوچیچ که به دلیل ابتلای این مربی به ویروس کرونا در نشست خبری پیش از اولین دیدار تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی حضور ندارد، حرف هایش را در مورد این بازی که روز آینده در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، اینطور آغاز کرد: همانطور که می دانید فردا بازی مهمی داریم و در این برهه مهم باید بجنگیم برای جام جهانی. ۱۰ بازی پیش رو داریم و باید بهترین نتایج را بگیریم. همه چیز روبراه است و فقط چند مصدومیت داریم که کارمان را سخت نخواهد کرد.


ماریون در مورد اهمیت پیروزی در بازی روز آینده برابر سوریه ادامه داد: فردا باید بازی را ببریم و هر وقت بایدی در کار هست، شرایط سخت تر می شود.  تیم ما تیم با کیفیتی است و همانطور که قبلا نشان دادیم، در شرایط سخت بحرین هم توانستیم بهترین نتایج را بگیریم. همانطور که مهدی هم اشاره کرد، تمام تیم هایی که در این مرحله حضور دارند، سخت می جنگند تا بهترین خودشان باشند و به جام جهانی صعود کنند. ایران به عنوان یکی از غول های فوتبال آسیا به دنبال رسیدن به جام جهانی است و ما در تمام بازی ها به دنبال سه امتیاز هستیم.


بخش بعدی صحبت های مربی تیم ملی ایران در مورد شرایط اسکوچیچ بود و اینکه او روز آینده در کنار تیم روی نیمکت حضور خواهد داشت یا خیر که ماریون در واکنش به این سوال گفت: باور دارم تا آخرین لحظه امیدواری مان را حفظ می کنیم که اسکوچیچ کنارمان باشد و تیم را هدایت کند. در ۱۵ روز گذشته روزهای سختی را در هتل سپری کرده  و باور داریم که می تواند در کنار زمین باشد. اما اگر اینطور نباشد، حتما در طول بازی با ایشان در ارتباط خواهیم بود، چون ایشان بازی را به صورت زنده تماشا خواهد کرد و می توانیم نظراتشان را در مورد بازی بگیریم. به عنوان دستیار آقای اسکوچیچ حتما کارهای لازم را پیگیری می کنم، اما با ۲۲ سال سابقه سرمربیگری ای که دارم، تجربه کافی دارم که مکالمات در طول بازی خیلی به درازا نکشد.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ لیگ برتر خلیج فارس فوتبال