ماسچرانو: دوران من در بارسا تمام شده است

خاویر ماسچرانو، مدافع باتجربه بارسلونا، معتقد است که دوران حضورش در این تیم به پایان رسیده و دوست دارد در زمان مناسب نوکمپ را ترک کند ......

خاویر ماسچرانو، مدافع باتجربه بارسلونا، معتقد است که دوران حضورش در این تیم به پایان رسیده و دوست دارد در زمان مناسب نوکمپ را ترک کند.

این ملی پوش آرژانتینی در سال 2010 از لیورپول به بارسا پیوست و در 7 فصل گذشته، دو قهرمانی در چمپیونزلیگ، 4 قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در کوپا دل ری به دست آورد.

او که تا سال 2019 با بارسا قرارداد دارد، در این فصل کمتر در ترکیب این تیم بازی کرده و می داند که دوران حضورش در این تیم به انتها نزدیک شده و امیدوار است برخلاف زمان جدایی اش از لیورپول، در زمان درست از آبی و اناری ها جدا شود.

او به ای اس پی ان گفت:" فکر می کنم دورانم در اینجا به پایان رسیده است. بعد از مدت طولانی در اینجا، دیگر کار زیادی در این باشگاه ندارم. این را با ناراحتی نمی گویم. من بهترین سال های دوران حرفه ای ام را در این باشگاه داشتم و هرگز آن را فراموش نمی کنم.   

من یکی از آنهایی هستم که فکر می کنم باید زمان درست پایان دوره تان را بدانید. دوست دارم در زمان مناسب به دوران حضورم در بارسا پایان بدهم اما این واقعا به من بستگی ندارد.

من خیلی تاکید دارم که در زمان مناسب بروم زیر وقتی از لیورپول جدا شدم، زمان مناسبی برای من نبود و آن را دوست نداشتم. این حس را که دوست دارم دوباره به لیورپول برگردم را دوست نداشتم و هنوز چیزی در قلبم هست. نمی خواهم اتفاق مشابهی برایم در بارسلونا رخ بدهد."

تگ ها


اخبار روز خاویر ماسکرانو بارسلونا لالیگا فوتبال