ماسکرانو: آرزو دارم مسی در بهترین سطح خود باشد

مدافع تیم ملی فوتبال آرژانتین، گفت: بازیکنان این تیم باید سطح کیفی خودشان را تا حد لیونل مسی بالا ببرند ......

مدافع تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین، گفت: بازیکنان این تیم باید سطح کیفی خودشان را تا حد لیونل مسی بالا ببرند.
‌و ‌به نقل از اکسپرس، خاویر ماسکرانو که ۱۴۳ بازی ملی برای تیم‌ ‌ملی فوتبال کشورش انجام داده است و با انجام یک بازی دیگر رکوردار بازی در آلبی سلسته خواهد شد، در آستانه شروع جام جهانی روسیه، گفت‌: یکی از آرزوهایی که برای این جام دارم این است که مسی در بهترین فرم خودش باشد. این همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. امیدواریم که همه ما در تیم‌ ‌ملی به سطح او برسیم. در واقع لیونل مسی یک استاندارد در تیم ما است و ما باید برای موفقیت  او را الگوی خود قرار دهیم.
این مدافع با تجربه که آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد، ‌اضافه کرد: مدت ها است که درباره قدرت خط حمله تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین صحبت شده است.  البته که این طور است و ما مهاجمان خوبی در اختیار داریم. با وجود این ما در بازی دفاعی هم در حال‌ حاضر بازیکنان خوبی داریم و من فکر می‌کنم این از نکات پیشرفت ما  در چند سال اخیر بوده است. امیدواریم که در این جام بتوانیم بهترین بازی‌های خودمان را ارائه دهیم و نتایج در خور و شایسته‌ای را نیز کسب کنیم.
تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین در جام جهانی در اولین بازی خود به مصاف ایسلند خواهد رفت. نیجریه و کرواسی دو حریف بعدی آرژانتین خواهند بود.

تگ ها


جام جهانی 2018 خاویر ماسکرانو آرژانتین فوتبال