ماسکرانو: کاش نیمار به بارسلونا برگردد

مدافع آرژانتینی سابق بارسلونا ابراز امیدواری کرد که نیمار به این باشگاه برگردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خاویر ماسکرانو پس از یک دوره طولانی حضور درخشان در فوتبال اروپا به فوتبال آرژانتین بازگشته است. مدافعی که به رئیس معروف است، پس از بازی در تیم های جوانان و اصلی ریورپلاته راهی فوتبال اروپا شد و پیراهن تیم های وستهام، لیورپول و بارسا را به تن کرد. او پس از جدایی از بارسا در سال ۲۰۱۸ به هبی فورچون چین پیوست و از ژانویه ۲۰۲۰ برای استودیانتس به میدان خواهد رفت.

ماسکرانو هشت فصل فراموش نشدنی را در بارسلونا پشت سر گذاشت و در این مدت کنار ستاره های بزرگی چون مسی، نیمار، سوارز و ....افتخارات زیادی برای بارسا رقم زد.

او یکی از طرفداران بزرگ بازگشت نیمار به بارسلوناست. ماسکرانو در گفتگو با راک ۱ از تمایل خود برای بازگشت نیمار به بارسلونا صحبت کرد:« امیدوارم نیمار به بارسلونا برگردد تا بار دیگر مسی، سوارز و نیمار را در کنار یکدیگر ببینیم. این اتفاق برای باشگاه فوق العاده خواهد بود. آنها در کنار هم شگفت انگیز هستند و ما نیز از تماشای بازی آنها لذت خواهیم برد.»

ماسکرانو در مورد مسی گفت:« من به اندازه کافی خوش شانس بودم تا از بازی کنار مسی لذت ببرم. او از هر جهت شگفت انگیز است. حضور مسی در تیم برای کسب عناوین مهم، بسیار کلیدی است. معتقدم او می تواند در جام جهانی ۲۰۲۲ نقشی حیاتی در تیم ملی آرژانتین ایفا کند و نیاز به اثبات چیزی ندارد. مسی در ۱۲-۱۳ سال اخیر ثابت کرده که بهترین بازیکن جهان است. در این مدت طولانی او همیشه سطح بالای خود را حفظ کرده است.»

بیشتر بخوانید:
اینیستا: نسل طلایی بارسلونا تکرار نمی‌شود 
مهمترین پرونده نقل و انتقالاتی رئال مادرید؛ ارلینگ هالند 
مشکلات مالی نیمار را از بارسا دور کرد؛ لائوتارو گزینه اول کاتالان‌ها 

تگ ها


ماسکرانو لیونل مسی نیمار پاری سن ژرمن تیم ملی آرژانتین فوتبال جهان آرژانتین بارسلونا فوتبال