ماشاریپوف با النصر عربستان به توافق رسید

رسانه های سعودی از پیوستن جلال الدین ماشاریپوف به النصر در نقل و انتقالات زمستانی خبر می دهند....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد همانطور که از یکی دو ماه گذشته صحبت هایی در مورد حضور جلال الدین ماشاریپوف در لیگ عربستان به گوش می رسید، حالا این اتفاق در آستانه رخ دادن است.


ماشاریپوف ۲۷ ساله که در مدت حضورش در پاختاکور ۱۴۴ بار برای این تیم به میدان رفته بود، در این تعداد بازی موفق شد ۲۹ بار گلزنی کند و ۵۱ پاس گل نیز بدهد.


حالا رسانه های عربستانی خبر داده اند که ماشاریپوف قرار است در نقل و انتقالات زمستانی به النصر عربستان بپیوندد. النصری ها که وضعیت اسفناکی در لیگ حرفه ای عربستان دارند، برای تقویت تیم روی ویتوریا، اقدام به جذب ماشاریپوف کرده اند تا بتوانند از انتهای جدول جدا شوند.


ماشاریپوف فصل گذشته آمار فوق العاده ای را از خود در لیگ ازبکستان به ثبت رساند. او در ۳۵ بازی موفق شد ۱۰ بار دروازه رقیبان را باز کند و ۲۳ بار نیز به هم تیمی هایش پاس گل داد.


البته ماشاریپوف خاطره خوبی از خودش در لیگ قهرمانان آسیا برای هواداران پاختاکور به جا نگذاشت چرا که او در دیدار مقابل پرسپولیس در مرحله یک چهار نهایی این رقابت ها، در دقیقه ۱۵ به دلیل خطای خشن بر روی کمال کامیابی نیا از زمین مسابقه اخراج شد.

تگ ها


پاختاکور ازبکستان