ماشین سازی به دنبال برد در دربی تبریز/ تراکتور تیم بزرگی است

تبریز- سرمربی موقت تیم ماشین سازی با اشاره به اینکه دربی تبریز یک دیدار سخت برای دو تیم است، گفت: ماشین سازی به دنبال برد در دربی تبریز است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمد سعید اخباری عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور ضمن تشکر از زحمات وحید بیاتلو، سرمربی سابق این تیم اظهار داشت: من با توجه به اینکه تحت قرارداد باشگاه بود و بعد از رفتن آقای بیاتلو قصدم این بود که بروم اما باشگاه از من خواست تا برگردم و انجام وظیفه کنم.

سرمربی موقت ماشین سازی در خصوص بازی با تراکتور افزود: همه تیم‌ها برای برد به میدان می‌روند و ما هم برای نتیجه گرفتن به میدان خواهیم رفت. برای من هم کار در تیمی چون ماشین سازی با این قدمت و هواداران متعصب افتخار بزرگی است.

وی با اشاره به اینکه تلاش می‌کند تا برای تیمش مفید واقع شود، ادامه داد: تراکتور با هواداران پرشور و قدمتی که دارد همیشه بازی با این تیم سخت است.

اخباری با تاکید بر اینکه تراکتور تیم بزرگی است، افزود: ما با تیمی بازی داریم که اسمش تراکتور است و سه کاپیتان تیم ملی در اختیار این تیم پرطرفدار فوتبال ایران است.

وی در خصوص هزینه‌های زنوزی برای باشگاه تراکتور گفت: زنوزی در چنین وضع اقتصادی کشور برای این تیم هزینه می‌کند که اگر همه باشگاه‌ها در استان‌های دیگر هم این گونه بودند به سمت باشگاه داری اروپایی می‌رفتیم.

وی در خصوص مسعود شجاعی نیز گفت: شجاعی کاپیتان تیم ملی است و در فوتبال ایران کسی را نداریم که مثل او باشد. باید اسکوچیچ دوباره شجاعی را به تیم ملی دعوت کند، او در سه دوره جام جهانی بوده و بازیکنی است که زحمات زیادی برای تیم ملی کشیده است.

بیشتر بخوانید:

اخباری سرمربی موقت ماشین سازی شد

افاضلی - ماشین سازی؛ منتفی شد

 

 

تگ ها


ماشین سازی تبریز تیم‌فوتبال تراکتور فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال