ماشین‌سازی حریف سختی برای استقلال است/ فکری باید هوشیار باشد

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آبی‌پوشان باید از لحاظ روحی خود را آماده ادامه لیگ کنند، گفت: ماشین‌سازی حریف سرسختی برای استقلال است و فکری باید هوشیار باشد....

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد اتفاقاتی که پس از دیدار استقلال برابر فولاد رقم خورد گفت: استقلال بازی بدی از خود به نمایش نگذاشت، البته آنها نتوانستند همانند هفته اول بر توپ و میدان مسلط باشند، مالکانه بازی نکردند و پس از گلی که به ثمر رساندند، کاملاً به لاک دفاعی فرو رفته و اجازه دادند بازیکنان فولاد درون زمین استقلال قرار گرفته و آنقدر فشار بیاورند تا بتوانند با اشتباه مدافعان، ابتدا گل تساوی و سپس در دقایق پایانی بازی، گل برتری را هم به ثمر برسانند.

وی ادامه داد: فولاد بازی خوبی از خود ارائه کرد و مالک بیشتر بازی در طول ۹۰ دقیقه بود. کولی‌بالی و لوسیانو عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند؛ برعکس برخی بازیکنان استقلال که نتوانستند در حد و اندازه‌های خود ظاهر شوند.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال افزود: در مورد گل اول که آبی‌پوشان از فولاد دریافت کردند، بازیکنان استقلال پراشتباه بوده و در حالت دفاعی قرار نداشتند. شاهد بودیم که فرشاد احمدزاده با وجود آنکه قد کوتاهی دارد، توانست در میان مدافعان بلندقامت استقلال به راحتی ضربه زده و دروازه آبی‌پوشان را باز کند.

ورمزیار خاطرنشان کرد: استقلال باید برای دیدارهای بعد شرح‌وظایف بازیکنان را به طور کامل به آنها گفته و بازیکنان هم وظایف خود را در زمین به طور دقیق انجام دهند تا بتوانند در دیدارهای آتی برنده از زمین خارج شوند.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال در مورد انتقادهایی که این روزها به سرپرست استقلال و محمود فکری می‌شود، گفت: وظیفه سرپرست مشخص است، وی باید نیمکت را آرام کند و مراقب تمام اتفاقات کنار زمین باشد اما متأسفانه ما آرامشی را بر روی نیمکت ندیدیم و مظلومی بیشتر نگران نتیجه بازی بود تا اینکه به کار سرپرستی‌اش بپردازد. اتفاقاتی که درون زمین رخ می‌دهد، به سرمربی تیم ارتباط دارد و مظلومی باید مراقب اتفاقات خارج از زمین باشد تا خدای ناکرده مسائلی رخ ندهد که باعث اخراج یا شرایط ناگوارتری شود.

وی در خصوص تعویض‌هایی که فکری انجام داد و مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت، اظهار داشت: وقتی پنجره نقل و انتقالات استقلال باز شد، همه خیالشان راحت بود که فکری دستش برای تغییر در ترکیب باز است اما دلیل آنکه چرا از بازیکنان جدید استفاده نکرد را باید خودش پاسخگو باشد شاید فکر می‌کرد نباید دست به ترکیب برنده بزند ولی در مجموع تغییرات دیر انجام شد و چند بازیکن ضعیف که در زمین حضور داشتند، باید زودتر از ترکیب خارج می‌شدند که بازیکنان باانگیزه‌تر جایگزین شوند و شاهد بودیم که برای گل اول هم از این مسئله ضربه خوردیم و امیدوارم دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد.

ورمزیار درباره دیدار روز چهارشنبه آبی‌پوشان برابر ماشین‌سازی تبریز از هفته سوم لیگ گفت: استقلال بازی سختی در پیش خواهد داشت، فکری باید بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی آماده دیدار برابر ماشین‌سازی کند. تیم ماشین‌سازی به طور حتم برای گرفتن امتیاز به تهران می‌آید و با توجه به اینکه استقلال در هفته دوم شکست خورده، به دنبال آن است که از این فرصت استفاده کرده و دست خالی به تبریز بازنگردد. اگر فکری به دنبال پیروزی در این دیدار است، باید تمرکزش را برای این دیدار گذاشته و بهترین‌ها را روانه میدان کند.
 

تگ ها


صادق ورمزیار تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تیم فوتبال ماشین سازی محمود فکری