ماشین‌سازی – داماش گیلان/گام نخست برای تکمیل پازل نیمه نهایی

ماشینسازی و داماش گیلان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فردا به میدان خواهند رفت ......


ماشین‌سازی و داماش گیلان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، ماشین‌سازی و داماش گیلان فردا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 14:45/چهارشنبه 9 آبان/ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

تیم داوری:
داور وسط: امیر عرب براقی/کمک داوران: یعقوب حجتی و محمد شاکر/داور چهارم: رضوان سرشار

غایبین احتمالی:
ماشین‌سازی پیمان بابایی و مسیح زاهدی را به دلیل مصدویت در اختیار نخواهد داشت و داماش در غیاب محمد طالبی، سعید طالبی، میلاد پورصف شکن، بهنام لایقی‌فر، آرمین منفرد دوست، آزاد جعفرزاده، محمد اسلامی و امیر دهقان عازم تبریز شده است.

نمای بازی:
در نخستین بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، داماش در تبریز به مصاف ماشین‌سازی خواهد رفت و امیدوار خواهد بود تا با غلبه بر حریف لیگ برتری خود به جمع 4 تیم برسد. داماش تا بدین جا از سد خوشه طلایی ساوه، قشقایی شیراز، چوکای تالش و مقاومت تهران در جام حذفی عبور کرده و در لیگ دو از 6 بازی 13 امتیاز کسب کرده تا در صدر جدول گروه الف این رقابت‌ها حضور داشته باشد. برای داماشی که تا آستانه انحلال و فراموشی پیش رفته رسیدن به جمع 4 تیم برتر جام در حالی که این تیم در لیگ دو فعالیت می‌کند دستاورد بزرگی خواهد بود. ماشین‌سازی نیز با رضا مهاجری هنوز شکستی را تجربه نکرده، هر چند در لیگ سه بازی اخیر این تیم با تساوی به پایان رسیده تا ماشین‌سازی در نیمه دوم جدول حضور داشته باشد. شاگردان مهاجری در جام حذفی تا بدینجا کاسپین بابل (نماینده استان مازندران) و پارس جنوبی جم را پشت سر گذاشته‌اند و امیدوارند با پیروزی در این بازی خانگی، حضور در جمع 4 تیم برتر جام را تجربه کنند.

چهره‌های برتر:
رضا خالقی‌فر و محسن یوسفی بازیکنان برتر ماشین‌سازی محسوب می‌شوند و داماش در انتظار درخشش مرتضی حیدری و عباس کندل خواهد بود.

دوئل‌ها:
تقابل محمد رستمی و محسن یوسفی در میانه میدان و محمد مختاری با رضا خالقی‌فر در قلب خط دفاعی داماش جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این دو بار در جریان لیگ یک با هم بازی کرده‌اند که سهم هر تیم یک پیروزی بوده است.

ترکیب احتمالی ماشین‌سازی:
فرناندو ‌خسوس، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد اهل‌شاخه، احمد موسوی، عزیز معبودی، احمد زنده‌روح، محمد خرم‌الحسینی، سعید مهری، فرید کریمی، محسن یوسفی و رضا خالقی‌فر

ترکیب احتمالی داماش گیلان:
جاسم یاسراللهی، محمد مختاری، امید قربانی، امیر تیزرو، میلاد پورمحسن، میثم میرپسندیده، محمد رستمی، عباس کندل، امید قربانی، جابر نصیری و علی آل‌کثیر

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال