ماشین‌سازی – ذوب‌آهن؛ تلاش ذوب‌آهن برای جبران، فرار ماشین‌سازی از تساوی

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد ......


هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مدال، ماشین‌سازی و ذوب‌آهن در هفته پنجم لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 18:00/پنج‌شنبه یک شهریور/ورزشگاه بنیان دیزل تبریز
داور: یاسر همرنگ/کمک‌ها: فرزاد بهرامی و یعقوب حجتی/داور چهارم: رضا عادل

غایبین احتمالی:
ذوب‌آهن مسعود ابراهیم‌زاده و رضا حبیب‌زاده را به دلیل مصدومیت و زبیر نیک‌نفس را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و ماشین‌سازی غایب سرشناسی برای این بازی نخواهد داشت.

نمای بازی:
پس از شکست تلخ خانگی مقابل سپاهان و سقوط تا رده هشتم جدول، ذوب‌آهن در تبریز به دنبال جبران خواهد بود تا فاصله خود با صدر را کمتر از قبل کند. ذوبی‌ها با سرمربی جدید خود فوتبال باکیفیتی را به نمایش می‌گذارند با این حال پس از 3 هفته، خلا مرتضی تبریزی در خط حمله این تیم حس شده و عدم جذب بازیکنی جدید به جای وی سبب شده تا ذوب‌آهنی‌ها در فاز حمله برندگی قبل را نداشته باشند. در سوی مقابل، ماشین‌سازی 4 امتیازی قرار دارد که از 4 دیدار قبلی خود 4 تساوی یک بر یک داشته و به دنبال شکست این روند در بازی خانگی خود خواهد بود. فیروز کریمی در تبریز تیم یکدستی را آماده کرده که در زمین فوتبال باکیفیتی از خود ارائه می‌دهد با این حال اضافه شدن دیرهنگام بازیکنان کلیدی و غیبت این نفرات در تمرینات بدنسازی ماشین‌سازی سبب شده تا این تیم تبریزی در برخی دقایق بازی از نظر بدنی کم بیاورد تا جایی که در 3 بازی، شاگردان کریمی بازی برده را با تساوی در دقایق پایانی عوض کنند، هر چند تعطیلات چند هفته‌ای پیش روی لیگ بهترین فرصت برای جبران آماده‌سازی پیش‌فصل خواهد بود.

چهره‌های برتر:
محسن مسلمان و محمدرضا حسینی دو ستاره احتمالی ذوب‌آهن در این دیدار خواهند بود و ماشین‌سازی چشم به درخشش محسن یوسفی و پیمان بابایی خواهد دوخت.

دوئل‌ها:
محسن مسلمان و احمد زنده‌روح هافبک دفاعی تخریبی ماشین‌سازی در طول بازی در تقابل خواهند بود و میلاد فخرالدینی انگیزه بالایی برای این بازی و تقابل با هم‌تیمی‌های فصل گذشته خود خواهد داشت.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 2 بار در لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که ذوب‌آهن در هر 2 دیدار به پیروزی دست یافته است.

ترکیب احتمالی:
ماشین‌سازی: فرناندو ده‌خسوس، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مسیح زاهدی، احمد موسوی، عزیز معبودی، احمد زنده‌روح، توحید غلامی، اسماعیل فرهادی، فرید کریمی، محسن یوسفی و پیمان بابایی

ذوب‌آهن: رشید مظاهری، محمد نژاد‌مهدي، وحيد محمدزاده، میلاد فخرالدینی، مهران درخشان‌مهر، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، محمدرضا حسینی، ماریون سیلوا، محسن مسلمان و ادی هرناندز

تگ ها


فوتبال