ماشین سازی 0-پدیده 2؛ سلام به لیگ یک!

ماشین سازان در این دیدار خانگی نیز نتوانستند کاری از پیش ببرند و بازی را به حریف خود واگذار کردند تا خود را در آستانه ورود به لیگ یک ببینند ......

ماشین سازان در این دیدار خانگی نیز نتوانستند کاری از پیش ببرند و بازی را به حریف خود واگذار کردند تا خود را در آستانه ورود به لیگ یک ببینند.
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، شاگردان کاظمی با وجود آنکه باید در بازی امروز به پیروزی می رسیدند تا به ادامه حضور در لیگ برتر امیدوار باشند نتوانستند حریف را خطر بیندازند و اسیر پدیده شدند و در طرف مقابل مشهدی ها نیز در ادامه بازی های درخشان خود در دیدار امروز نیز به پیروزی رسیدند تا پنجمین بازی پیاپی خود را با برد به پایان برسانند.
با گزارش زنده این بازی همراه "ورزش سه" باشید:
هفته بیست و ششم لیگ شانزدهم، جمعه 18/01/96، ساعت 17، ورزشگاه یادگار امام
داور: سید وحید کاظمی                       کمک ها: حمید غمزه، علی اکبر عظیم پور
ماشین سازی:
مهدى اسلامى ، ادسون هنریکه ، امین حاج محمدى ، سعید مهدى پور ، حمید على عسگرى ، کاخبر کاکاشویلى ، حامد پاکدل ، احمد کامدار ، محمد رحمتى ، پیام صادقیان(74 عزیز ابراهیم اف) و امین قاسمی نژاد(57 حسین ابراهیمی)
سرمربی: فرهاد کاظمی
پدیده:
مجتبی روشنگر، محمدحسین مرادمند، آرازدات هارویان، رضا ناصحی، حسن جعفری، کریم احمدی، اکبر ایمانی، میلاد کمندانی، معین عباسیان، محمد علیمردانی(59 یونس شاکری) و حسین مهربان(33 حسین زامهران)
سرمربی: رضا مهاجری
کارت زرد
پیام صادقیان(60)  حمیدرضا علی عسگری(82)
شرح گل ها:
ماشین سازی 0 پدیده 1 (دقیقه 73، حسین زامهران) : پاس فوق العاده پدیده ای ها بین مدافعان ماشین سازی به زامهران رسید و او نیز پس از جاگذاشتن آنها ضربه خوب خود را روانه دروازه اسلامی کرد و توانست اولین گل را برای تیمش به ارمغان بیاورد.
ماشین سازی 0 پدیده 2 (دقیقه 79، حسین زامهران) : بازیکن تعویضی پدیده ای ها بازهم برای تیمش گلزنی کرد، او در موقعیت مناسبی با پاس جعفری صاحب توپ شد و توانست از درون محوطه شش قدم به راحتی دروازه تبریزی ها را برای دومین بار باز کند.
دقایق حساس:
دقیقه 2 – اولین موقعیت بازی توسط مشهدی ها ایجاد شد و مردانی شوت سرکش خود را به سوی دروازه حریف زد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 8 – یک حرکت دیگر از سوی پدیده بازهم دروازه ماشین را به خطر انداخت اما این مدافع سبزپوش توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 10 – ارسال صادقیان از کناره زمین با ضربه سر پاکدل اولین توپ را به چهارچوب پدیده فرستاد اما روشنگر این ضربه آرام را مهار کرد.
دقیقه 14 – پاس فوق العاده صادقیان در موقعیت خوبی به پاکدل رسید اما این بازیکن با بی دقتی نتوانست از این فرصت استفاده کند.
دقیقه 16 – یک حرکت دیگر از سوی پدیده ای ها و معین عباسیان روی دروازه حریف ایجاد خطر کرد اما اسلامیان زودتر از مهاجم حریف خود را به توپ رساند.
دقیقه 21 – ارسال تند و تیز ماشین سازان چیزی نمانده بود تا این تیم را به گل برساند اما خروج به موقع روشنگر مانع از این اتفاق شد.
دقیقه 24 – شوت راه دور کامدار توسط روشنگر مهار شد.
دقیقه 33 – پاسکاری پدیده باعث رسیدن توپ به مردانی شد و او نیز ضربه سنگین خود را به سوی دروازه ماشین زد اما امین حاج محمدی با پرت کردن خود جلوی توپ مانع از گل شدن آن شد.
بهترین بازیکن:
حسین زامهران که بازی را از روی نیمکت آغاز کرده بود پیش از پایان نیمه اول و به دلیل مصدومیت یکی از بازیکنان به میدان آمد اما در نیمه دوم موفق شد تاثیر خود را روی بازی تیمش بگذارد و با دو فرصت طلبی، دو گل حساس وارد دروازه ماشین سازان کند و موجبات پیروزی تیمش را فراهم کند.
اتفاق ویژه:
پدیده با پیروزی در بازی امروز برابر ماشین سازی موفق شد به پنجمین برد پیاپی خود دست پیدا کند، گویا یاران مهاجری در بازی های خود خیال باختن ندارند و با پیروزی در تبریز توانستند پانزدهمین امتیاز پیاپی خود را به دست بیاورند.
ماشین سازان در دیدار امروز نیاز به پیروزی داشتند تا بتوانند با امیدواری بیشتری بازی های خود را دنبال کنند اما این اتفاق نیفتاد تا این تیم خود را در نزدیکی های لیگ یک ببیند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال