ماشین سازی 0 – 0 پارس جنوبی؛ پات+ تصاویر

دیدار دوستانه دو تیم ماشین و پارس جنوبی با تساوی بدون گل به پایان رسید....

دیدار دوستانه دو تیم ماشین و پارس جنوبی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

زور ماشین‌سازی و پارس جنوبی به هم نرسید.

به گزارش خبرنگار مدال از تبریز، دیدار دوستانه ماشین سازی و پارس جنوبی بدون گل به پایان رسید. در این دیدار هر دو تیم با نفرات اصلی و کامل خود به میدان رفتند و در طول 90 دقیقه بارها شاهد درگیری های فیزیکی و فوتبالی بودیم و هر دو تیم این دیدار را با جدیت خاصی دنبال کردند.

مربیان دو تیم یعنی رسول خطیبی و فراز کمالوند در تمامی دقایق کنار زمین بوده و بازیکنان خود را کوچ می کردند و از تعویض های بی شمار نیز خبری نبود تا یک دیدار کاملا رسمی برگزار شود.

ماشین سازی در این دیدار برتر از پارس جنوبی نشان داد و حملات بی شماری را روی دروازه پارس جنوبی تدارک دید که جای خالی یک تمام کننده در این تیم به چشم می خورد و نریمان جهان که بعنوان تک فوروارد نوک به میدان رفته بود به رغم بازی پا به توپ و عالی که داشت در گلزنی ناکام ماند.

ماشین سازی و پارس جنوبی هر دو تیم با ترکیب متفاوت نسبت به سال فصل گذشته به میدان رفتند و پارس جنوبی نشان داد که هنوز با تیم مورد نظر فراز کمالوند فاصله زیادی دارد و در مقابل، تیم خطیبی هماهنگ تر نشان داد و با اضافه کردن یکی دو نفر یار جدید می‌تواند یکی از تیم های خوب و جوان لیگ باشد.

مدافع برزیلی ماشین سازی که در میانه های نیمه اول بازی در درگیری با محمد ابراهیمی از ناحیه صورت مصدوم شده بود تا انتهای بازی با صورتی بانداژ شده بازی کرد.

در دقایق انتهایی بازی ماشین سازی فشار زیادی روی دروازه پارس جنوبی آوردند که کاها و نریمان جهان در چند نوبت با شوت های عالی دروازه بان حریف را به چالش کشیدند که این دروازبان نیز آمادگی بالایی از خود نشان داد.

اخبار مرتبط:

الکساندر فلیپ در ماشین‌سازی ماندگار نشد

انگیزه‌ بالای جمی‌ها مقابل ماشین‌سازی تبریز

ماشین سازی 0 – 0 پارس جنوبی؛ پات+ تصاویر
ماشین سازی 0 – 0 پارس جنوبی؛ پات+ تصاویر
ماشین سازی 0 – 0 پارس جنوبی؛ پات+ تصاویر

تگ ها


ماشین سازی پارس جنوبی جم ماشین سازی پارس جم فراز کمالوند رسول خطیبی