ماشین‌سازی 2- تراکتور 0؛ شگفتی در دربی آذربایجان

تراکتور در دربی آذربایجان در روزی که در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز میهمان ماشین‌سازی بود شکست خورد....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته چهاردهم لیگ برتر تراکتور در روزی که میهمان ماشین‌سازی بود با حساب دو بر صفر شکست خورد.

تراکتوری‌ها در نخستین دیدار خود پس از جدایی مصطفی دنیزلی نیز ناکام ماندند و با شیخ‌لاری نیز توفیقی کسب نکردند. سرمربی موقت تراکتوری‌ها در این بازی تغییراتی را در آرایش اولیه اعمال کرده بود با این حال این تغییرات سودی برای تراکتور نداشت و این ماشین‌سازان بودند که در دقیقه 39 بازی روی یک ضربه شروع مجدد توسط شاهین توکلی به گل رسیدند و بازی را در نیمه نخست با برتری خود به پایان رساندند.

بازی سردرگم بازیکنان تراکتور در نیمه دوم نیز ادامه داشت و در دقیقه 53 بار دیگر دروازه این تیم روی یک ضربه شروع مجدد دیگر و این بار توسط احمدرضا زنده‌روح باز شد. تغییرات شیخ‌لاری در جریان بازی نیز سودی برای تراکتور نداشت و بازی در نهایت با حساب دو بر صفر به سود ماشین‌سازی به پایان رسید.

این چهارمین شکست تراکتور در 5 بازی اخیر بود و با این نتیجه تراکتوری‌ها 18 امتیازی باقی ماندند و به رده نهم جدول سقوط کردند. ماشین‌سازی نیز سومین پیروزی خود در 4 بازی اخیر را جشن گرفت و مجموع امتیازات خود را به 19 رساند تا در جدول لیگ برتر با سبقت از تراکتور در رده هشتم قرار بگیرد.

شناسه بازی:
ساعت: 15:15/ دوشنبه 18 آذر/ ورزشگاه یادگار امام (ره)، تبریز

تیم داوری:
داور وسط: عبدالنبی پورخلف/ کمک داوران: رضا قیم و ولی کاووسی/ داوران پشت دروازه: محمدباقر پورباقر و پیمان فرخی‌مهر/ داور ذخیره: بابک عباسقلی‌زاده/ ناظر داوری: مسعود مرادی

 کارت زرد: 
حامد لک (57)، شاهین توکلی (70)، عزیز معبودی (86) از ماشین‌سازی
اکبر ایمانی (38)، ویلیان میمبلا (74)، احسان حاج‌صفی (74) از تراکتور

 ترکیب ماشین‌سازی: 
حامد لک، ادواردو مانشا، شاهین توکلی، عزیز معبودی، محمد مسلمی‌پور، احمد زنده‌روح، میلاد نوری (55- محمد خرم‌الحسینی)، سامان نریمان‌جهان، بابک مرادی (90- محمد سهرابی‌نژاد)، محمد قادری و علی آل‌کثیر (75- علیرضا مصطفایی)
سرمربی: رسول خطیبی

 ترکیب تراکتور: 
محمدرشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، اکبر ایمانی، مهدی تیکدری (72- ویلیان میمبلا)، احسان حاج‌صفی، سعید مهری، احمد موسوی، اشکان دژاگه (61- یوکیا سوگیتا)، مسعود شجاعی، مازولا (60- رضا شکاری) و ساسان انصاری
سرمربی: احد شیخ‌لاری

 

شرح گل‌ها:
دقیقه 39، ماشین‌سازی 1- تراکتور 0: ارسال سامان نریمان جهان با ضربه سر شاهین توکلی تبدیل به گل اول ماشین‌سازی شد. (ویدیو)
دقیقه 53، ماشین‌سازی 2- تراکتور 0: ارسال نریمان جهان به محوطه جریمه با اثرگذاری مانشا به احمدرضا زنده‌روح رسید و این بازیکن با ضربه سر گل دوم بازی را به ثمر رساند. (ویدیو)

اخبار مرتبط:
گزارش لحظه به لحظه حواشی دیدار تراکتور و ماشین سازی+ عکس

تگ ها


گزارش بازی تراکتور ماشین سازی ماشین سازی تراکتور تراکتور ماشین سازی هفته چهاردهم هفته چهاردهم لیگ نوزدهم هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته چهاردهم لیگ برتر ایران لیگ برتر ایران دربی آذربایجان فوتبال ایران تراکتور ماشین سازی ماشین سازی-تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال