Banner

ماشین گلزنی فوتسالی‌ها در جمع بهترین‌های دنیا(عکس)

سایت فوتسال پلنت نام سارا شیربیگی، یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان را در میان ۱۰ فوتسالیست خانم برتر سال ۲۰۱۹ قرار داد.&#۱۶۰;...

به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه، سایت فوتسال پلنت که در روزهای اخیر اقدام به تعیین بهترین های فوتسال دنیا (بانوان) کرده است در جدیدترین لیست خود نامزدهای رسیدن به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد و به سنت روزهای اخیر نام یک بازیکن ایرانی نیز در آن میان دیده می شود. سارا شیربیگی گلزن تیم ملی فوتسال ایران بازیکنی است که نامش حالا در بین برترین های دنیا دیده می شود.

این گلزن ۲۸ ساله که تاکنون در چندین دوره موفق شده به عنوان خانم گل لیگ برتر فوتسال ایران نام خود را بر سر زبان ها بیندازد در اردیبهشت ماه ۹۸ یکی از مهره های کارآمد تیم ملی در جام ملت های آسیا بود که در نهایت با ۹ گل زده به عنوان خانم گل جام ملت ها معرفی شد. 

علاوه بر شیربیگی، در روزهای اخیر نام دو ایرانی دیگر در لیست بهترین ها دیده می شود. گلاره ناظمی، داور بین المللی فوتسال ایران که پیش از این موفق شد بازی هایی در جام باشگاه های جهان و یا المپیک جوانان را سوت  بزند و نام خود را به عنوان یکی از بهترین ها در این رشته به تثبیت برساند. 

فرزانه توسلی نیز دومین ورزشکار ایرانی بود که در روزها اخیر به عنوان یکی از بهترین ها در لیست فوتسال پلنت حضور یافت. توسلی نیز یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران بود که در نهایت در جام ملت های آسیا به عنوان قهرمانی دست یافت.

بیشتر بخوانید:

حمایت علی کریمی از کادر درمانی گیلان

تگ ها


سارا شیربیگی فوتسال بانوان فوتبال ایران فوتبال