ماشین گلزنی پاریس؛ ۳۴ بازی پیاپی گلزنی در اروپا

پاری سن ژرمن با پیروزی مقابل لایپزیش به یکی از رکوردهای تاریخی رئال مادرید در لیگ قهرمانان دست یافت تا در ۳۴ بازی پیاپی در این رقابتها گلزنی کرده باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن دیشب موفق شد در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حریفش لایپزیش را با ارائه یک بازی برتر و با گلهای مارکینیوش، دی ماریا و برنات با نتیجه ۳-۰ شکست دهد. علاوه بر صعود به فینال این گلها به PSG کمک کرد تا به یک رکورد جالب توجه که تا کنون در دست رئال مادرید قرار داشت برسد: گلزنی در ۳۴ بازی پیاپی در لیگ قهرمانان.

یعنی پاریسی‌ها از سال ۲۰۱۶ تا دیشب هر وقت که در لیگ قهرمانان در یک بازی شرکت کرده اند گلزنی کرده اند. پاریسی‌ها ۳۴ بازی اخیر خود در چمپیونزلیگ را حتی اگر هم باخته اند با گلزنی به حریفان خود به پایان رسانده اند.

آخرین باری که PSG در لیگ قهرمانان در یک بازی به میدان رفته و گلی زنده به دیدار این تیم مقابل منچسترسیتی در سال ۲۰۱۶ برمی گردد که با تساوی بدون گل به پایان رسید. با این نتیجه بود که پاری سن ژرمن به دلیل شکست ۱-۰ در بازی رفت در نهایت توسط سیتی از مرحله یک چهارم نهایی رقابتها حذف شد.

تنها تیم دیگری که تا کنون موفق شده در ۳۴ بازی پیاپی لیگ قهرمانان گلزنی کند رئال مادرید است. مادریدی ها این رکورد را در حد فاصل سالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ ثبت کرده اند.

بیشتر بخوانید:

تیاگو سیلوا: همه قهرمان این فصل یادشان می ماند

دی ماریا: از دقیقه یک لایپزیش را قورت دادیم!

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان فوتبال