مالدینی : به میلان برنمیگردم

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: پائولو مالدینی اعتراف کرد که تمایلی برای همکاری با مالکان جدید باشگاه میلان ندارد و دلیلش هم این است که ساختار مدیریتی این باشگاه را قبول ندارد ......
به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: پائولو مالدینی اعتراف کرد که تمایلی برای همکاری با مالکان جدید باشگاه میلان ندارد و دلیلش هم این است که ساختار مدیریتی این باشگاه را قبول ندارد ...

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: پائولو مالدینی اعتراف کرد که تمایلی برای همکاری با مالکان جدید باشگاه میلان ندارد و دلیلش هم این است که ساختار مدیریتی این باشگاه را قبول ندارد. او همچنین اعلام کرد که هنوز هیچ ملاقاتی با مدیران جادید باشگاه نداشته است.

مالدینی در گفت و گو با شبکه اسکای، در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد یک روز به میلان برگردد، اظهار داشت: مطلقاً نه. من مدت ها پیش تصمیمم را گرفتم و فکر می کنم که درست هم بودم و به همین دلیل قصد دارم به آن عمل کنم. ماه اکتبر با مدیران باشگاه صحبت کردم و پایان بخش آنها هم ماه گذشته بود اما تردیدهای من همچنان ادامه دارد، البته من همیشه عاشق میلان خواهم بودم اما از پایان یافتن دوران مدیریت برلوسکونی در این باشگاه که توأم با احساسات باورنکردنی برای هواداران و بازیکنان بود،  ناراحتم. امیدوارم که میلان کم و بیش دوباره بتواند به آن روزها برگردد، به جایی که با استانداردی قابل قبول بازی کند. جلسه ای برگزار شد که به خوبی پیش نرفت و من هم دیگر نمی خواهم با پرداختن به جزئیاتش مشکل ساز شوم.

کاپیتان روسونری ادامه داد: خوشحالم که توانستم بدون اینکه خودم را متعهد به چیزی کرده باشم که نظرم را تغییر دهد، دیدگاهم را برای مسئولان باشگاه توضیح دهم. ممکن است نظر درست یا غلط بوده باشد اما طرز تفکر من این بود که استقلال در کار برای من مهمترین چیز است و نمی خواستم این طرز تفکر را هم تغییر دهم.

مالدینی: هرگز به میلان بر نخواهم گشت

باشگاه یوونتوس پس از بازنشستگی آلساندرو دل پیرو نتوانست برای او پستی مدیریتی ایجاد کند. فرانچسکو توتی، کاپیتان رم هم هفته گذشته بازنشستگی اش قطعی شد. آیا اسطوره های هر باشگاه برای مدیران آن دردسرساز می شوند؟

مالدینی در پاسخ به این سؤال گفت: در این زمینه ما مایه دردسریم. اتفاقی که در پایان دوران بازیگری بازیکن نمادین باشگاه رخ می دهد این است که پروژه های باشگاه باید در جهتی پیش برود که با شرایط آن بازیکن منطبق باشد. من تا آخرین روز دوران بازیگری ام در میلان، بازیکن ترکیب اصلی بودم و این همان چیزی بود که می خواستم؛ اینکه به عنوان یک بازیکن کلیدی به دوران بازیگری ام خاتمه دهم. یک بازیکن باید به خوبی خودش را برای خداحافظی با فوتبال آماده کند و نباید بگذارد کار به جایی برسد که با اوقاتی تلخ، خداحافظی کند. من هرگز قبول نمی کردم که بازیکنی نیمکت نشین باشم اما این اتفاق یک بار در دربی زمانی که آنچلوتی سرمربی مان بود رخ داد. در آن بازی من در نیمه دوم به میدان رفتم اما آن قدر خشمگین بودم که با خودم گفتم هرگز حاضر نیستم که به عنوان بازیکن نیمکت نشین به کارم ادامه دهم.

یوونتوس بعد از پیروزی 2 بر صفر درخانه موناکو، اکنون در آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد. مالدینی در مقایسه خط دفاعی بانوی پیر که قویترین نقطه قوت آن است و خط دفاعی میلان دهه 90 که خودش در آن توپ می زد، گفت: من خط دفاعی تیمم خودم را انتخاب می کنم اما نه به خاطر اینکه آن بازیکنان دوستانم بوده اند. من برای مدافعان یوونتوس احترافم فراوانی قائل هستم اما هم تیمی های من سال های سال برای میلان نعمتی بزرگ بودند. مقایسه کردن این دو نسل بسیار سخت است اما به نظر جیجی بوفون بهترین دروازه بان تاریخ است، هم به خاطر مدت طولانی که بازی کرده هم به دلیل کارهایی که هنوز در زمین فوتبال انجام می دهد. یوونتوس الان بهترین تیم اروپا از نظر دفاعی است و مانند میلان زمان ما برای پیش بردن کارش به گروهی از بازیکنان ایتالیایی که تأثیرگذار بوده اند، اعتماد کرده است.