مالدینی: دوناروما بهترین دروازه‌بان دنیا است

پائولو مالدینی مدیر فنی باشگاه آث میلان از جان‌لوئیجی دوناروما سنگربان این تیم به عنوان بهترین دروازه‌بان دنیا یاد کرد و خواهان حفظ او در میلان شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پائولو مالدینی مدیر فنی باشگاه آث میلان از جان‌لوئیجی دوناروما سنگربان این تیم به عنوان بهترین دروازه‌بان دنیا یاد کرد و گفت خواهان ماندگار شدن او در روسونری است.

دوناروما از زمانی که در سال ۲۰۱۵ در شانزده سالگی به میلان پیوست تا کنون خود را به عنوان سنگربان شماره یک بی‌منازع این تیم تبدیل کرده ولی اخیرا آینده او با شایعاتی مواجه بوده است. گفته می‌‌شود باشگاه‌های بزرگی مثل رئال مادرید، پاری سن ژرمن و چلسی خواهان جذب این دروازه‌بان ایتالیایی هستند. شایعاتی که مالدینی را نگران کرده و به واکنش مجبور کرده است.

مالدینی اسطوره میلان که در حال حاضر مدیریت فنی آن را به عهده دارد در این باره گفت:" بدون شک وظیفه میلان این است که بازیکنی مهمی مثل دوناروما را حفظ کند. او الان نماد باشگاه است. بازیکنی که در آکادمی ما پرورش پیدا کرده و به نظر من در حال حاضر بهترین دروازه‌بان دنیا است".

دوناروما آخرین باری که رسما درباره آینده‌اش در میلان اظهارنظر کرده بود سعی داشت با اشاره به علاقه و رابطه‌ ویژه‌اش با میلان این شایعات را کمرنگ کند. او در ماه مارس گفته بود:" پیراهن روسونری برای من خیلی ارزش دارد چون من اینجا بزرگ شده‌ام. من همیشه میلانی بوده‌ام و برای پیراهن این باشگاه با جان و دل تلاش می‌کنم".

بیشتر بخوانید:

میلان ۲ - ۰ رم؛ سه امتیاز مهم برای روسونری

انتقال ستاره رئال مادرید به اینتر قطعی شد

 

 

تگ ها


آث میلان فوتبال جهان جان لوئیجی دوناروما دانیل مالدینی فوتبال