مالدینی: زلاتان به این دلیل من را شگفت زده کرده است

پائولو مالدینی، مدیر ورزشی باشگاه میلان، رالف رانگینیک را گزینه مناسبی برای این باشگاه نمی‌داند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلان در ابتدای هفته و در دربی حساس دلامادونینا با نتیجه پر گل ۴-۲ از حریف خود یعنی اینتر شکست خورد؛ این در حالی بود که روسونری یک نیمه اول فوق‌العاده را پشت سر گذاشت و با دو گل از حریف خود پیش افتاد اما در نیمه دوم شرایط به طور کلی تغییر کرد.

پائولو مالدینی، مدیر ورزشی باشگاه میلان، درباره شکست این تیم برابر اینتر گفت: " اگر بازی را به درستی تجزیه و تحلیل کنیم، می فهمیم که واقعاً یک نیمه اول فوق العاده را پشت سر گذاشتیم؛ بهترین عملکرد در پنج سال گذشته. برخی از مشکلات وجود دارد. ما این را می دانیم و روی آن ها کار می کنیم. ما تیم کاملی نیستیم و در تلاش هستیم تا از بروز برخی خطاها جلوگیری کنیم."

مالدینی در مورد زلاتان ابراهیموویچ گفت: " او من را شگفت زده می کند نه به این دلیل که یک بازیکن عالی است بلکه به لحاظ آمادگی جسمانی اش. او به تنهایی تمرین کرد اما بلافاصله بعد از دو ماه بدون مسابقه رقابتی روی سری آ تأثیر گذاشت."

اسطوره باشگاه میلان در رابطه با احتمال حضور رالف رانگنیک روی نیمکت میلان نیز گفت: " من در مورد این موضوع چیز هایی را شنیدم اما فکر نمی‌کنم که او شخصیت مناسب برای باشگاه میلان باشد."

بیشتر بخوانید:

رونالدو مقابل میلان استراحت خواهد کرد؟

پیولی: حضور در نیمه نهایی برای میلان کافی نیست

تگ ها


رالف رانگنیک آث میلان زلاتان ابراهیموویچ Zlatan Ibrahimović آث میلان اینتر میلان اینتر میلان-آث میلان سری آ