مالکوم: زنیت باشگاه بزرگی است/ از حضور در اینجا خوشحالم

مالکوم ستاره سابق تیم فوتبال بارسلونا پس پیوستن به جمع یاران سردار آزمون در مورد باشگاه زنیت و شرایط انتقال خود به این تیم صحبت کرد...

وینگر برزیلی زنیت گفت: می‌خواهم بهترین عملکرد ممکن را در زنیت داشته باشم و به همه نشان بدهم که چه توانایی‌هایی دارم و چه کارهایی از دستم برمی‌آید.

به گزارش مدال، پس از یک فصل بازی در بارسلونا، مالکوم اسپانیا را ترک کرد و راهی روسیه شد تا از این پس با پیراهن زنیت در میادین حاضر شود.
پس از انتقال به زنیت؛ مالکوم در مصاحبه ای با وبسایت رسمی این باشگاه گفت:
پیش از هر صحبتی باید از همه کسانی که در محقق شدن این انتقال کمک کردند، تشکر کنم. از حضور در اینجا خوشحال هستم و نمی توانم برای بازی کردن در زنیت، گلزنی و خوشحال کردن هواداران بیش از این صبر کنم.
هنوز فرصت نکرده ام شهر سن پترزبورگ را ببینم؛ تعداد زیادی از توریست ها را مشاهده کردم و این چیزی است که شما فقط در بهترین شهرهای جهان می بینید. می خواهم بهترین عملکرد ممکن را در زنیت داشته باشم و به همه نشان بدهم که چه توانایی هایی دارم و چه کارهایی از دستم برمی آید.
این انتقال خیلی سریع اتفاق افتاد؛ زنیت باشگاه بزرگ و معروفی در اروپا است. در لیگ قهرمانان اروپا به دنبال تقابل با تیم خاصی نیستم. صرفاً حضور داشتن در این تورنمنت فوق العاده است. لیگ قهرمانان اروپا بهترین رقابت در سطح جهان است.

اخبار مرتبط:

ستاره بارسلونا همبازی سردار آزمون شد

تگ ها


مالکوم بارسلونا زنیت سن پترزبورگ سردار آزمون لیگ برتر روسیه سردار آزمون زنیت سن پترزبورگ فوتبال