مالکی: سقوط شاهین اتفاق تلخی بود

حسین مالکی گلزن شاهین بوشهر در فصل گذشته امسال با پیراهن تیم سایپا در رقابت های لیگ برتر بیستم حضور پیدا خواهد کرد....

به گزارش"ورزش سه" این مهاجم سی ساله در فصل گذشته موفق شد ۷ گل برای شاهین در لیگ برتر بزند ضمن اینکه ۳ پاس گل و ۲ پنالتی نیز در آمار این بازیکن به چشم می خورد. این آمار و عملکرد خوب او باعث شد تا ابراهیم صادقی سرمربی سایپا مالکی را برای فصل آینده به خدمت بگیرد. 


حسین مالکی در این باره و همچنین در خصوص جدایی از شاهین بوشهر گفت : من ۲ سال خیلی خوب کنار مردم خون گرم بوشهر و تیم بزرگ شاهین داشتم و خیلی سخت بود که با این تیم سقوط کردیم. انشالله که هر چه زودتر تیم شاهین به لیگ برتر برگردد.


او در خصوص پیوستن به سایپا ادامه داد:  دنبال جایی بودم که آرامش داشته باشم و سایپا را با مشورت انتخاب کردم و مطمئنم  که انتخاب درستی کرده باشم .


این بازیکن که گل های خوبی برای شاهین به ثمر می رساند در خصوص اینکه می تواند در سایپا هم آمار خوب گلزنی اش را تکرار کند یا خیر عنوان کرد : گل هایی که برای  شاهین زدم واقعا لذت بخش بود ای کاش با ماندن شاهین در  لیگ لذتش بیشتر می شد و در مورد گل زنی در سایپا هم باید بگویم  من همیشه هر جا بودم تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم  کردم.  انشاالله که تمام تلاشم  را برای مجموعه سایپا بکار میربم که بتوانم روند گل زنی را در  سایپا هم ادامه دهم. 


بازیکن سایپا  در مورد شرایط  تمرینات این تیم گفت:  خدا را شکر که با  کادر جوان  و امکاناتی که مجموعه سایپا دارد و تمرینات به روزی که زیر نظر کادر داریم انجام میدهیم داریم  آماده میشویم که سال خوبی را برای  مجموعه سایپا رقم بزنیم.  


مالکی در پایان در خصوص بازی با پرسپولیس در هفته اول لیگ افزود: تمام تلاشمان را میکنیم. از اولین بازی باید نشان بدهیم که سایپا امسال سایپا متفاوتی است . انشالله با کمک مجموعه سایپا ، کادر و تمام بازیکنان در کنار هم برای هدفمان می جنگیم.

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر حسین مالکی سایپا