مالکی : مسلمان بازیکن بزرگی است

هافبک سایپا می گوید امسال به فکر بالای جدول هستند و قطعاً همدلی کل مجموعه باعث می‌شود به اهدافشان برسند ‌....

به گزارش ورزش سه، سایپا موفق شد اولین پیروزی اش را در لیگ بیستم کسب کند. حسین مالکی در خصوص پیروزی سایپا مقابل نساجی گفت : ما تا دقیقه ۹۰ به دنبال پیروزی بودیم و می‌توانستیم به گل های بیشتری دست پیدا کنیم، وقتی من صدای بچه ها را رو سکو ها می شنیدم خیلی خوشحال می شدم چون نشان می دهد  همه به فکر بودیم و این که تیم یکدستی داریم . 


او در همین خصوص ادامه داد : امیدوارم بازی تیم هایی مثل سایپا را شبکه سه پخش کند  و بازی ها پخش مستقیم باشد چون امروز هم سرعت بازی خیلی خوب بود و مردم می توانند ببینند و لذت ببرند  و این موضوع واقعاً مهمی است.


 بازیکن سایپا در مورد گلزنی محسن مسلمان ادامه داد:  محسن مسلمان بازیکن بزرگی است  او به تیم ما آمد  که  کمک کند و کادرفنی و بازیکنان هم کنارش ایستاده ایم که دوباره به روزهای خوبش برگردد. دیدید که یک گل تاکتیکی زدیم که ۱ هفته روی این این مدلی  گل زدن  کار کردیم، هیچی هنوز تمام نشده است و بازی به بازی داریم  جلو می رویم. انشالله  که سال خوبی داشته باشیم و بهترین نتایج را بگیریم .این موضوع هم  فقط با تلاش خیلی زیاد محقق می شود .


مالکی در همین رابطه  عنوان کرد: خدا را شکر که لیگ را به خوبی شروع کردیم .ما یک تیم  جوان و  یک کادر جوان داریم  که با هم دلی و تلاش زیاد میخواهیم امسال به فکر بالای جدول باشیم. مجموعه سایپا و کادر و بازیکنان همه دارند تلاششان را میکنند که انشاالله امسال بهترین نتایج را بگیریم.  در یک  بازی سخت با تیم خوب نساجی هم قسم شدیم که ۳ امتیاز را بگیریم، حتی آن نایب  که بازی نکردند هم با حس خوبی که  به بچه ها دادند انرژی را به تیم منتقل کردند.


مالکی در پایان افزود : ما فوتبالیست ها همگی عاشق مارادونا هستیم و از فوت او شوکه شدیم ، به هر حال این هم تقدیر است و اینکه روحش شاد باشد .

تگ ها


حسین مالکی محسن مسلمان سایپا