مالکی: گلسازی را به گلزنی ترجیح می‌دهم

وینگر رامهرمزی تیم شاهین بوشهر در دیدار با ماشین‌سازی، دو پاس گل داد و از مهره‌های اصلی تیمش برای پیروزی بود....

به گزارش مدال، حسین مالکی وینگر رامهرمزی تیم شاهین بوشهر در گفت و گویی درباره دیدار با ماشین‌سازی و سومین برد متوالی‌شان گفت: همه متوجه شدند که نتایج ما به هیچ وجه اتفاقی نبوده است. خدارا شکر در کنار هواداران توانستیم این پیروزی را جشن بگیریم و باید این نتایج ادامه دار باشد، ما برای تحقق هدفمان باید تلاشمان را دو برابر کنیم.

وی افزود: نباید با نتایج اخیر مغرور شویم و باید بیشتر تلاش کنیم، زحماتمان را نباید به سادگی هدر بدهیم و هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است. ماشین‌سازی تیم خوب وبا شخصیتی است، خدا را شکر توانستیم که پیروز شویم. در هفته آتی نیز دیدار سختی برابر تیم فولاد داریم، تیم فولاد یکی از تیم‌هایی است که فوتبال زیبایی ارائه می‌دهد اما با تمام احترامی که برای این تیم قائلم ما تنها به پیروزی فکر می‌کنیم.

مالکی درباره دو پاس گلی که در دیدار قبلی تیمش داد نیز گفت: وظیفه بازیکن در تیم چیست؟ کمک برای موفقیت. من هم تنها برای موفقیت تیمم تلاش می‌کنم. شاید من در آن موقعیت هم شوت می‌زدم گل می‌شد اما اگر پاس می‌دادم صد در صد گل می‌شد که این‌کار را انجام دادم،  برایم موفقیت تیم مهم است و سعی می‌کنم خودخواه نباشم. امیدوارم که در ادامه لیگ بتوانیم موفق باشیم و شاهین را در لیگ برتر نگه‌داریم، از مردم خوب و خونگرم بوشهر می‌خواهم که مارا تنها نگذارند و با حمایت و دعاهایشان فرزندانشان را برای هر مسابقه راهی کنند. جا دارد از مسئولین هم تشکر کنم که پای کار آمده‌اند و تمام تلاششان را برای آرامش و موفقیت تیم می‌کنند.

بیشتر بخوانید:
استقلال و سه تیم دیگر در آستانه محرومیت از حضور هواداران
بشار یا اوساگونا؛ انتخاب پرابهام یحیی! 

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر حسین مالکی فوتبال ایران شاهین حسین ملکی شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال