مالک تراکتورسازی حریف استقلال را شارژ کرد

مالک مشترک تراکتورسازی و ماشین سازی در اردوی حریف استقلال حاضر شد....

مالک مشترک تراکتورسازی و ماشین سازی در اردوی حریف استقلال حاضر شد.

محمد رضا زنوزی در اردوی ماشین سازان حاضر شد.

به گزارش خبرنگار مدال از تبریز ،  تیم استقلال امروز از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه میزبان ماشین سازی تبریز خواهد بود به همین منظور ماشین سازان از دیروز اردوی خود را در هتل المپیک برپا کردند و مالک این باشگاه محمدرضا زنوزی در محل اردوی این تیم حاضر شده و دقایقی را برای بازیکنان صحبت کرد.

زنوزی در صحبت‌های خود از عملکرد ماشین سازان تقدیر کرده و آنان را لایق رتبه‌های بالاتر جدول دانست و در خصوص دیدار این تیم با استقلال گفت امروز درصدی از قرارداد شما پرداخت شده است همچنین دستور پرداخت پاداش ها را نیز داده‌ایم و در روزهای آتی پرداختی دیگری نیز از محل قرارداد تان خواهید داشت و از شما می خواهم که مقابل استقلال بدون استرس بازی همیشگی خود را ارائه کنید و مطمئنم که دست پر از میدان خارج خواهید شد و اگر شما در مقابل استقلال مردم آذربایجان را خوشحال کنید من نیز قول می دهم شما را خوشحال کنم.

مالک این باشگاه تبریزی از ادامه تیم داری خود در ماشین سازی تبریز نیز خبر داد و اعلام کرد که فصل آینده این تیم برای کسب سهمیه بسته خواهد شد و  از بازیکنان خواست که با قدرت کار خود را ادامه دهند.

پیش از این در اخبار داشتیم که مسئولان این تیم تبریزی برای برد تیم شان مقابل استقلال مبلغ ۱۰ میلیارد و برای تساوی در این دیدار ۵ میلیارد جایزه نقدی در نظر گرفته‌اند.