مالک جدید نفت تهران امروز مشخص می‌شود؟

وبسایت رسمی برنامه نود -وزارت نفت امروز (سه شنبه) بعد از ظهر مزایده ای برای واگذاری باشگاه نفت برگزار می کند ......

وبسایت رسمی برنامه نود - وزارت نفت امروز (سه شنبه) بعد از ظهر مزایده ای برای واگذاری باشگاه نفت برگزار می کند.

به گزارش مدال به نقل از وب سایت نود و به نقل از ایسنا، باشگاه نفت تهران در تعطیلات لیگ برتر که اغلب تیم ها برای بهبود وضعیت فنی شان تلاش می کنند، درگیر مسائل مالکیتی بود. آنها قرار بود شنبه برای برگزاری اردوی تدارکاتی عازم عباس آباد شوند که این اردو لغو شد. در همان روز بهنام پیشرو کیش پس از جلسه ای که با گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و نماینده وزارت نفت داشتند، رسما اعلام کرد که دیگر برای باشگاه نفت هزینه نمی کند. همه این مسائل دست در دست هم داد که بازیکنان و کادر فنی تیم کاملا سرگردان شوند.

در حال حاضر دو شرکت تهران کار رسا و فرآورده های نفتی پارس طلاییه برای خرید باشگاه نفت تهران اعلام آمادگی کردند که پس از این که اهلیت آنها توسط اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تایید شد، دیروز (دوشنبه) جلسه ای با مسئولان وزارت نفت داشتند تا بر سر واگذاری این باشگاه صحبت کنند.

وزارت نفت برای واگذاری مجدد باشگاه نفت، چند شاخص مانند توانایی پرداخت بدهی مالیاتی و بدهی و حقوق بازیکنان و کادر فنی باشگاه که موارد تایید اهلیت از سوی این وزارت است را مدنظر قرار داده اند. در حال حاضر شرایط یکی از دو شرکت بهتر بوده اما امروز بعد ظهر (سه شنبه) قرار است مزایده ای برگزار شود. وزارت نفت این مزایده را بین سه شرکت برگزار می کند تا برای بهنام پیشرو کیش هم این فرصت را قائل باشد تا با آوردن اسناد و تضمین های معتبر مد نظر وزارت نفت پیش از باز شدن پاکت های دو شرکت دیگر، بتواند امتیاز باشگاه نفت را کسب کند.

البته بهنام پیشرو کیش دیروز (دوشنبه) اعلام کرده بود که واگذاری باشگاه نفت به شرکتی به غیر از بهنام پیشرو غیر قانونی است. این شرکت اعلام کرده که قرارداد فی مابین وزارت نفت و بهنام پیشرو کیش بدون دلایل قانونی قابل فسخ نیست اما در هر صورت وزارت نفت تا برگزاری مزایده امروز به بهنام پیشرو فرصت داده تا با ارائه اسناد و مدارک معتبر، سهام این باشگاه را در اختیار بگیرد.

باید دید امروز (سه شنبه) همزمان با جشن صعود ایران به جام جهانی پس از دیدار ایران و سوریه در ورزشگاه آزادی، وضعیت باشگاه نفت تهران که یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا است، مشخص می شود یا خیر.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال